Ziemas sezonas gaidītākā atgriešanās – Gingerbread Cappuccino
Caffeine_24_nov_fotosesija-41_800x600

Katrai sezonai ir kāda īpaši raksturojoša garša. Ziemas sezonai tās ir piparkūkas un mandarīni, bet kafijas mīļotājiem tas ir Gingerbread Cappuccino. Kas tad padara šo kafiju tik neaizmirstamu un lielisku?

Pirmā jau noteikti ir piparkūku smarža, kurai sajaucoties ar svaigu kafijas aromātu, tā rada mazu svētku sajūtu. Intensīvajā ikdienas skrējienā ir tik labi, ja mazās lietas liek apstāties un izbaudīt mirkli. Mēs esam gatavi apgalvot,ka katra tasīte kura piepildīta ar Gingerbread Cappuccino, liek laikam apstāties un ļauj izbaudīt mirkli. Nav svarīgi sarunas ar draugu, kādu grāmatu vai mūziku. Galvenais izbaudīt.

Otrā lieta ir izcilās kafijas izskats. Cilvēki pēc savas būtības ir estēti un ir svarīgi kā izskatās ne tikai atspulgs spogulī, bet arī ēdiens uz šķīvja , dzērieni glāzēs un kafija kafijas krūzītēs. Baristas katru dienu pārsteidz ar skaistiem un neatkārtojamiem latte art brīnumiem kafijas krūzē, bet Gingerbread Cappuccino izskatās kā maza sniega kupena, kurā gribas iegrimt.

Un trešā lieta ir izcilā garša. Katra kafijas tasīte kuru sagatavo mūsu lieliskie baristas ir izcila, bet Gingerbread Cappuccino garšu nav iespējams aprakstīt. Tā ir tik laba,ka katrs pēdējais malks garšo pēc “vēl”.

Nāc un izbaudi Gingerbread Cappuccino savā mīļākajā Caffeine kafejnīcā!