ATBILDĪBA
Caffeine Lidosta atvēršana oktobris 24, 2023-50 (2)

Reitan Convenience ilgtspējas ziņojums

Ilgtspēja ir galvenā Reitan Convenience uzņēmējdarbības un stratēģijas daļa, tādēļ Reitan Convenience Latvia uzņemas atbildību par savas ikdienas darbības ilgtermiņa vides un sociālo ietekmi, vienlaicīgi apņemoties ērtu iepirkšanos padarīt ilgtspējīgu un ilgtspēju ērtu.

Kopš 2021.gada Reitan Convenience uzņēmumiem visās 7 valstīs (Baltijā un Skandināvijā) ir vienota ilgtspēja stratēģija 2022-2030, kas papildināta ar detalizētu aktivitāšu plānu tādās jomās kā jaunu produktu attīstība un inovācijas, augu valsts produktu iekļaušana sortimentā, esošo produktu pilnveide, izslēdzot riska produktus, dažādas kaitīgās piedevas, palmu eļļu, samazinot cukura daudzumu produktos, produktu iepakojuma nomaiņa uz pārstrādājamiem materiāliem, atkritumu mazināšana, energoefektivitātes uzlabošana tirdzniecības vietās, piegādātāju iesaiste ilgtspējas mērķu sasniegšanā, produktu izcelsmes izsekojamība, atbildīga audzēšana un ražošana, sabiedrības atbalsta aktivitātes un komandas kompetenču attīstība.

No stratēģijas līdz rīcībai, tādēļ mēs pastāvīgi strādājam, lai ar pieņemtajiem ikdienas biznesa lēmumiem neradītu nelabvēlīgu ietekmi uz ilgtspējas faktoriem un sniegtu pozitīvu ieguldījumu mūsu klientu izvēlēs un veicinātu mūsu sadarbības partnerus un piegādātājus rīkoties atbildīgi savā uzņēmējdarbībā.

Mēs lepojamies ar to, ka esam daļa no Reitan Convenience grupas, kuras pamatā ir spēcīgas vērtības, un tādēļ dalāmies ar jaunāko Reitan Convenience ilgtspējības ziņojumu.

Šogad Reitan Convenience iepazīstina ar jauna veida ilgtspējas ziņojumu, kurā pārredzamāk, holistiskāk un uz datiem balstītā veidā informē par saviem nefinanšu rādītājiem. “Ziņojumā iekļauts arī jauns klimata rīcības plāns. Analizējot pārdošanas apjomus septiņās Reitan Convenience valstīs, izmantojot astoņus dažādus parametrus – sākot ar ietekmi uz klimatu un beidzot ar riska preču klātbūtni un virkni veselības aspektu -, ir izveidojusies skaidra vīzija, kā mainīt sortimentu, lai vadītu pārmaiņas ceļā uz ilgtspējīgu un ērtu iepirkšanos”  saka SIA “Reitan Convenience Latvia” (“Caffeine”) valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Esam pārliecināti, ka labāka un zaļāka rītdiena ir mūsu visu atbildība, tādēļ arī turpmāk esam apņēmušies ne tikai ieviest arvien jaunus ilgtspējīgus risinājumus savā biznesa praksē, bet arī iedvesmot citus sekot mūsu piemēram.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.