“Caffeine” kafejnīcās saziedotas vairāk kā 300 dāvanas bērniem no sociāli neaizsargātām ģimenēm
300_davanas_900x600px

“Caffeine” pirmssvētku laikā atbalstīja biedrību “Laiks Jauniešiem” un tās organizēto Ziemassvētku labo darbu akciju “Bērnu prieks katrā mājā”. Akcijas mērķis bija ar sabiedrības atbalstu sarūpēt dāvanas bērniem no sociāli mazāk aizsargātām ģimenēm. Ikviens varēja iesaistīties, sagatavojot un nododot dāvanu jebkurā “Caffeine” kafejnīcā Rīgā.

Kafejnīcās kopumā tika saziedotas vairāk kā 300 dāvanas bērniem un jauniešiem. Sarūpētās dāvanas laikā no  21. decembra līdz 26. decembrim biedrības “Laiks Jauniešiem” un “Inicio” aktīvie dalībnieki nogādās ģimenēm un pasniegs tās īpašā svētku noskaņā.

“Mums ir patiess gandarījums un prieks par kopā paveikto! Īpaši lepojamies ar saviem klientiem un darbiniekiem, kas nepalika vienaldzīgi un iesaistījās, lai sarūpētu svētku prieku bērniem, kuru vecāku iespējas ir ierobežotas. Šķietami mazi darbi var radīt lielu ietekmi un atbalsts, ko mēs kā sabiedrība, sniedzam saviem līdzcilvēkiem, ir neatsverams gan šajā svētku laikā, gan ikdienā,” akcijas rezultātus vērtē “Caffeine” mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.