Caffeine svētku laikā
Caffeine_18nov_pt2-08496

Ziemassvētku laikam piestāv miers, kopā būšana, smiekli, sarunas, apskāvieni, īpašas garšas un smaržas, ģimenes locekļi un draugi, kuri sen nav satikti, labi darbi un labas domas. Ziemassvētku laikā mēs mēdzam atskatīties uz aizgājušo gadu un nospraust mērķus jaunajam gadam. Ziemassvētku laiks ir īstais brīdis, lai uz kafiju uzaicinātu kādu sen nesatiktu cilvēku un veltītu laiku sarunām.

Katru gadu Caffeine kafejnīcas “ietērpjas” svētku noskaņā un piedāvā īpašus Ziemassvētkiem paredzētus dzērienus. Viena no ziemas gaidītākajām kafijām ir Gingerbread Cappuccino. Kafija, kurā sajucas piparkūku sīrups, svaigs espresso, piens un putukrējums. Šai kafijai ir ne tikai neaizmirstama garša, bet arī neaprakstāma smarža. Smarža kura dažu sekunžu laikā aizved ceļojumā uz tieši Tavu mīļāko Ziemassvētku sagaidīšanas un baudīšanas vietu.

Bet kamēr Ziemassvētki vēl tikai tuvojas, mēs no sirds priecāsimies ,ja savu ilgi nesatikto draugu atvedīsi izbaudīt mieru un sajūtas Caffeine kafejnīcās,  kā arī nogaršot Gingerbread Capuccino, jo pie izcilas kafijas raisās visīstākās un labākās sarunas.