Vietējais līderis – CAFFEINE AKROPOLE
Caffeine_akropole-05790

Mēs, Reitan Convenience Latvia, ticam atvērtai un iekļaujošai nākotnei ar vienlīdzīgām iespējām visiem. Mūsu darbības pamatā ir mūsu vērtības, kuru centrā ir cilvēka potenciāls, lai stiprinātu un kopīgi veidotu sabiedrību, kuras daļa mēs katrs vēlamies būt. Mēs esam izveidojuši īpašu programmu saviem darbiniekiem, kuras ietvaros, sniedzam iespēju katram piedalīties savas apkārtējās dzīves uzlabošanā.

Darbiniekiem kopā ar kolēģiem, vai individuāli, pēc pašu iniciatīvas ir jāiesniedz projekts, par savas apkārtnes, kopienas, reģiona uzlabošanas plānu. Tas var būt piedāvajums ierīkot soliņu parkā vai uzstādīt dzīvniekiem paredzētās ūdens bļodas. Savas aktivitātes ir iespējams pieteikt līdz 31.03.2023., kad arī tiks noskaidrots uzvarētājs katrā grupā.

Līdz projekta noslēgumam vēl daži mēneši, bet starpposmā tika veikta momentloterija un tajā uzvarēja Caffeine Akropoles komanda. Viņi savā projektā vēlējās uzlabot savu kafejnīcu un padarīt to pieejamāku saviem klientiem, tādejādi, kafejnīca savā īpašumā ieguva 2 jaunus bērnu barošanas krēsliņus.

No sirds lepojamies ar saviem darbiniekiem un viņu lieliskajām iniciatīvām!