Kafijas pupiņu dažādība
ABAR2515

Kafejnīcās un lielveikalos ir liels kafiju pupiņu piedāvājums, tāpēc, viegli apjukt un grūti izvēlēties sev labāko kafiju, īpaši, ja esi jaunas garšas meklējumos. Patiesībā ir ļoti daudz dažādas nianses, kuras ietekmē kafijas pupiņu un vēlāk arī kafijas garšu. Ir svarīgi kāds ir kafijas pupiņu augšanas augstums, kāda ir tās šķirne, kāds pārstrādāšanas process un galu galā arī grauzdējums, veids kā to pagatavo un pasniedz. 

Šoreiz pastāstīsim par kafijas pupiņu pārstrādes metodēm.

Ir trīs dažādi kafijas pupiņu pārstrādes procesi, kas ietekmē to kāda būs kafijas garša, kad tā nonāk mūsu kafijas krūzītē.

  1. Mazgāšana un žāvēšana saulē ” – šajā kafijas pārstrādes procesā izmanto ūdeni, kafijas pupiņu mazgā, atdala no mīkstuma un tad žāvē saulē. Izteiktas garšu notis, vieglāka tekstūra. 
  2. Sausā jeb dabīgā žāvēšana “ – izmanto sauli kafijas pupiņu žāvēšanā. Dziļākas garšu notis, sulīgākas, sīrupainas – var būt saldākas garšu notis un daudzveidīgas. 
  3. Fermentēta kafija“ – izmanto ūdeni un papildus iekārtas – abu iepriekšējo metožu apvienojums. Vairāk sabalansēta garša, iespēja iegūt, piemēram, šokolādes nianses, tumīga tekstūra.

!! SVARĪGI !! Lai arī kafijas pupiņu pārstrādes metodes ietekmē kafijas garšu, primāri pārstrādes metode tiek izvēlēta atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem vai resursu, iekārtu pieejamības, kā arī no konkrētās valsts kafijas ražošanas tradīcijām. Zinot pārstrādes metodi, mēs iegūstam svarīgu informāciju, kura noder kafijas grauzdēšanas procesā. Uz Caffeine kafijas pupiņu paciņām atradīsi informāciju kāda ir bijusi kafijas pupiņu pārstrādes metode.

Atceries, ka izcilu kafiju vienmēr atradīsi savā Caffeine, kā arī BoltFood un Wolt aplikācijās.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.