Kāds bija 2022.gads?
coffeeinn_by_Linda_Lauva-4827

Nenoliedzami, šis gads mums visiem bijis pārsteigumu un izaicinājumu pilns, bet kurš tad tāds nav bijis? Esam iemācījušies kā pasniegt palīdzīgu roku cilvēkiem, kuriem tas nepieciešams. Esam iemācījušies smieties no sirds, novērtējot katru mirkli. Esam iemācījušies riskēt un rīkoties drosmīgi, jo tikai virzoties uz priekšu ir vieta jaunām uzvarām.

Kāds tad ir bijis 2022.gads Caffeine ģimenei? Tas ir bijis  patiesi veiksmīgs, jo katru dienu esam satikuši Tevi. Paldies, ka izvēlies Caffeine kā savu kafijas draugu katru dienu.

Šogad mēs atvērām pirmo, otro un trešo Caffeine Lidostā Rīga. Kas ir patiesi lieliski, jo tagad kafiju varam baudīt ne tikai doties atvaļinājumos un komandējumos, bet arī atgriežoties mājās, vai sagaidot savus mīļos. Katru dienu esam arvien tuvāk jums atvērot arī pirmo Caffeine ārpus Rīgas, Siguldā un šis ir tikai sākums.

Mēs bijām pirmie, kas pagatavoja Burbuļkafiju un jūs to iemīlējāt, virkni ar veselīgām izvēlēm un augu valsts produktiem. Taču nākamgad parūpēsimies par jaunām garšām un izvēlēm , jo drosmīgajiem pieder pasaule un pasaule pieder Tev. Kā arī kārtīgi kopā izdejojāmies  Positivus festivālu Rīgā un ar nepacietību gaidām nākamā gada festivālu!

Vispār kafijas biezumos pētotnākamais gads solās būt kā karameļu mērce karameļu makijato – salds, vajadzīgs, patiesi garšīgs un neticami brīnišķīgs Baudam dzīvi, izcilu kafiju un tuvāko cilvēku sabiedrību.Tiekamies tuvākajā Caffeine un lai salds jaunais gads!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.