Kāds bija 2022.gads?
coffeeinn_by_Linda_Lauva-4827

Nenoliedzami, šis gads mums visiem bijis pārsteigumu un izaicinājumu pilns, bet kurš tad tāds nav bijis? Esam iemācījušies kā pasniegt palīdzīgu roku cilvēkiem, kuriem tas nepieciešams. Esam iemācījušies smieties no sirds, novērtējot katru mirkli. Esam iemācījušies riskēt un rīkoties drosmīgi, jo tikai virzoties uz priekšu ir vieta jaunām uzvarām.

Kāds tad ir bijis 2022.gads Caffeine ģimenei? Tas ir bijis  patiesi veiksmīgs, jo katru dienu esam satikuši Tevi. Paldies, ka izvēlies Caffeine kā savu kafijas draugu katru dienu.

Šogad mēs atvērām pirmo, otro un trešo Caffeine Lidostā Rīga. Kas ir patiesi lieliski, jo tagad kafiju varam baudīt ne tikai doties atvaļinājumos un komandējumos, bet arī atgriežoties mājās, vai sagaidot savus mīļos. Katru dienu esam arvien tuvāk jums atvērot arī pirmo Caffeine ārpus Rīgas, Siguldā un šis ir tikai sākums.

Mēs bijām pirmie, kas pagatavoja Burbuļkafiju un jūs to iemīlējāt, virkni ar veselīgām izvēlēm un augu valsts produktiem. Taču nākamgad parūpēsimies par jaunām garšām un izvēlēm , jo drosmīgajiem pieder pasaule un pasaule pieder Tev. Kā arī kārtīgi kopā izdejojāmies  Positivus festivālu Rīgā un ar nepacietību gaidām nākamā gada festivālu!

Vispār kafijas biezumos pētotnākamais gads solās būt kā karameļu mērce karameļu makijato – salds, vajadzīgs, patiesi garšīgs un neticami brīnišķīgs Baudam dzīvi, izcilu kafiju un tuvāko cilvēku sabiedrību.Tiekamies tuvākajā Caffeine un lai salds jaunais gads!