Valentīna diena
Valentine2022_1080x1080

14.februāri jau izsenis dēvē par visu mīlētāju dienu jeb Svēto Valentīna dienu. Bet kā tā radusies? No kura brīža tā tiek dēvēta par visu mīlētāju dienu? Kur radās tradīcija par Valentīna dienas vēstuļu izsūtīšanu un mīlestībā atdzīšanos?

Svētā Valentīna dienas vēsture saistīta ar nemaz ne tik romantiskiem notikumiem. Tā ir leģenda, kad Romas svētais Valentīns bijis moceklis. Viņš bija ieslodzīts par kalpošanu kristiešiem, to salaulāšanu un kāzu rīkošanu laikā, kad tas bija aizliegts, jo tādejādi viņš paglābis vīrus no došanās karā. Esot ieslodzījumā, pirms sava nāvessoda, viņš uzrakstīja mīlestības vēstuli cietuma uzrauga meitai. Vēstuli parakstot ar vārdiem “Tavs Valentīns”.

Svētā Valentīna dienu sāka svinēt mūsu ēras 496.gadā par godu Romas Valentīnam kurš nomira 14. februārī 269.gadā. Šī diena tika saistīta ar mīlestību 14. un 15. gadsimtā, kad uzplauka priekšstati par galma un aizliegto mīlestību starp karaļvalstīm. Galma ļaudis sāka slepus sūtīt kartītes saviem izredzētajiem, kuras mūsdienās ir vienas no Valentīna dienas simboliem.

Valentīna dienu svin visā pasaulē, bet jāsaka, ka nevienā valstī 14. februāris nav oficiāla svētku diena.

Pirmie oficiālie svinētāji bijuši 19. gadsimta Anglijas iedzīvotāji. Tikai pēc tam, 20. un 21.gadsimtā šīs dienas svinēšana izplatījusies visā pasaulē. Lai arī katrā valstī Valentīna dienas svinēšana atšķiras, kas ir nemainīgi, tie ir šīs dienas simboli. Tā ir sarkanā krāsa, balonu sirdis, šokolāde, mīkstās rotaļlietas, ziedi un Valentīna dienas kartītes.

Ir forši svinēt mīlestību, palutināt savu mīļoto vai tuvākos draugus, un tāpēc arī mēs esam sagatavojuši īpašu sveicienu svētkos. Visu nedēļu, no 7. līdz 13. februārim, pērkot jebkuru kafiju, saņem Valentīna dienas kartīti, kuru 14.februārī, Valentīna dienā, varēsi uzdāvināt kādam sev tuvam cilvēkam un viņš, šo kartīti varēs apmainīt pret bezmaksas Amore Latte.

Svinēsim mīlestību ne tikai 14. februārī, bet katru dienu! Tiekamies uz mīlestības pilnu kafijas krūzi!

Tavs Caffeine

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.