Rīgas lidostā darbu sāk jau otrā “Caffeine” kafejnīca
CF-(11)_800x600

Paplašinot “Caffeine” kafejnīcu tīklu, 11. martā Rīgas lidostā darbu sākusi otrā “Caffeine” kafejnīca, kas kopumā ir jau 21. kafejnīca šajā tīklā. Te līdz ar dažādiem kafijas dzērieniem ceļotāji varēs iegādāties gardas uzkodas un sātīgas pusdienu maltītes, ko nesteidzoties baudīt starp lidojumiem vai ērti paņemt līdzi garākā ceļā.

 

“Vissvarīgākais mūsu darbā ir just, kas klientam visvairāk vajadzīgs un pielāgoties viņa paradumiem. Lidostas klienti ir citādi nekā “Caffeine” viesi pilsētas centrā: ja Rīgā klients nāk pēc izcilas kafijas un novērtē vidi, kur var patīkami pavadīt laiku, mācīties, strādāt vai pasēdēt ar draugiem, lidostā cilvēki nereti steidzas, un viņiem maltītei un kafijai atliek pavisam nedaudz laika. Ticam, ka arī ātrai apkalpošanai un maltītēm ir jābūt visaugstākajā kvalitātē, tāpēc rūpējamies, lai tajā īsajā brīdī, ko cilvēks atvēl “Caffeine” apmeklējumam, viņš varētu ne tikai iegādāties kafiju līdzņemšanai, bet arī pilnvērtīgi un garšīgi paēst. Kafejnīcas iekārtojums ir maksimāli ērts apmeklētājiem, un šeit strādā vairāki baristas, lai raiti apkalpotu visus klientus,” saka valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.  

 

Šobrīd kafejnīca nodrošina darbu sešiem baristām, bet turpmāk to skaitu plānots palielināt līdz astoņiem darbiniekiem. Atšķirībā no pilsētas kafejnīcām lidostā pieejami ne tikai “Caffeine” raksturīgie kafijas dzērieni, bet arī daudz plašāks ēdienu sortiments.

 

“Tikai lidostas “Caffeine” piedāvājam īpašu gatavo maltīšu klāstu, kas tapis sadarbībā ar ražotāju “Sudrablīnis”. Līdz ar dažādiem kafijas dzērieniem jaunajā “Caffeine” iespējams iegādāties gardas uzkodas un sātīgas pusdienas: biezputras, biezpiena plācenīšus, desertus, picas, bagetes, zupas, dažādus svaigos un siltos salātus, zivju un gaļas ēdienus, lazanju un veģetāras maltītes,” stāsta Dace Dovidena.

 

Jaunā kafejnīca iekārtota 40 kvadrātmetru platībā, izvēloties vairākus ilgtspējīgus risinājumus. Te uzstādīts videi draudzīgs LED apgaismojums, arī izkārtne ir izgaismota ar LED. Tā ir arī pirmā no “Caffeine” tirdzniecības vietām, kur šobrīd klientiem iespējama atbildīga atkritumu šķirošana, papīru, plastmasu un metālu liekot vienā atkritumu konteinerā, bet pārējos atkritumus – citā. Tāpat lidosta ir pirmā lokācija, kur “Caffeine” pilnībā atteicies no fasādes plakātiem un visu aktuālo informāciju rāda digitālajos ekrānos, tā būtiski samazinot papīra resursu patēriņu.

 

Kafejnīca atrodas Lidostas Rīga atlidošanas sektorā un gaida klientus katru dienu no plkst. 06.00 līdz plkst. 22.00.