Kā jaunajā gadā nepazaudēt savas apņemšanās?
hero-2

Lielākoties gada izskaņā mēs atskatāmies uz aizejošo gadu un plānojam nākamo. Uzstādām sev mērķus un plānus, būt veselīgāki, būt laimīgāki, vairāk sportot, vairāk tikties ar ģimeni un draugiem, mazāk strādāt vai tieši otrādi, bet visbiežāk šīs apņemšanās un gribasspēks pazūd dažas dienas pēc 1.janvāra. Kas tad ir tā atslēga, kā visu gadu turēties pie tā ko paši sev esam apsolījuši?

Mums šķiet, ka ir svarīgi savus mērķus un apņemšanās sākt maziem soļiem. Ir forši, apsolīt sev, ka visu gadu ēdīsim veselīgi, lai uzlabotu veselību un pašsajūtu, bet to izdarīt nav viegli. Taču, ja uzreiz nesanāk, tad seko vilšanās sajūta, kuras varā gribas atmest ar roku.

Vajadzētu sākt ar maziem solīšiem. Piemēram, ja apņemšanās ir bijusi veselīga ēšana, tad sākt ar vienu veselīgo ēdienreizi dienā. Tas jau būtu viegli sasniedzams mērķis. Svarīgi ir pašiem priecāties arī par šo mazo mērķu sasniegšanu. Ja lielais mērķis ir nomest piecus liekos kilogramus un sportot regulāri, tad mazais mērķis varētu būt aiziet uz sporta zāli vienu reizi nedēļā. Šī viena reize noteikti radīs prieku un lepnumu, kas liks saņemties un aiziet otro reizi. Un atkal, mazais mērķis būs sasniegts, kurš aizvedīs pie sasniegta lielā mērķa. Ja lielais mērķis ir bijis biežāk lasīt grāmatas, tad mazais varētu būt lasīt vienu stundu dienā un mēs esam pārliecināti, ka grāmata ievilks savā valstībā, un būs viegli sasniegt arī lielo mērķi.

Nav viegli uzsākt jaunas lietas, bet kad maziem soļiem uzsākam, gandarījuma sajūta ir neaprakstāma. Tāpēc galvenais, ko mēs novēlām ir katra lielā mērķa virzienā atrast vairākus mazos, kurus būs viegli sasniegt un, tad arī lielais mērķis pietuvosies nemanāmi un tiks sasniegts!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.