Slushy
Peppermint_sour_slushy_800x600

Katru sezonu cenšamies pārsteigt savus klientus ar īpaši sagatavotiem jauniem dzērieniem. Vasarai piestāv košas krāsas un izteiktas garšas! Šīs vasaras lielākais jaunums ir trīs dažādu un neaizmirstamu garšu slushy dzērieni. Kas ir slushy? Lai nesarežģītu vienkāršas lietas, mēs gribētu teikt – SLUSHY IR VASARA TAVĀ KRŪZĪTĒ. Bet pamatā SLUSHY ir saldēta sula, sasmalcināta mazos ledos kristālos, lai to būtu ērti baudīt un pēc pēdējā malka gribētos vēl

Pepermint Sour Slushy sevī ietver lielisku balansu starp saldo, atspirdzinoši skābo un piparmētras izteikto garšu! Šo slushy  novērtēs visi kuri ziemā mīl sildīties ar piparmētru tēju un nevēlas pazaudēt piparmētras garšu arī vasarā!

Strawberry Mohito Slushy ir zemeņu valdzinājums krūzītē. Īsta vasara nav iedomājama bez zemeņu lauka. Bet ko darīt Rīgā, kur zemeņu lauks nav sastopams uz katrā stūra? Mēs piedāvājam  “iebrist” zemeņu laukā paķerot Strawberry Mohito Slushy savā tuvākajā Caffeine un lieta darīta!

Sweet Pear Slushy ir saldākais no visiem piedāvātajiem slushy dzērieniem. Šis dzēriens patiks visiem, kuri iecienījuši vasarā baudīt eksotiskus augļus un kokteiļus! Mūsuprāt, tas sevī ietver varenu garšu buķeti, kas rada atvaļinājuma sajūtu jau no pirmajiem malkiem!