Cold Brew
800x600_cold_brew

Vai Tu esi dzirdējis par Cold Brew? Vai vēl labāk – esi nogaršojis Cold Brew? Ja uz abiem šiem jautājumiem atbilde ir “NĒ”, tad Tev pēc iespējas ātrāk jātiek pakaļ šai fenomenālaijai kafijai.

 Ja arī Tev, karstā vasaras dienā, ir gribējies tādu dzērienu, kurš, pēc ieliešanas glāzē, noraso ar smalkiem, ledus aukstiem ūdens pilieniem, tādu dzērienu, kuru ceļot pie lūpām, Tu jau zini, ka tas Tevi atveldzēs un remdēs slāpes.

Šis. Ir. Tas. Dzēriens. Cold Brew!

 “Cold Brew!” ar lielo burtu sākumā un izsaukuma zīmi beigās. Tieši tik ļoti mēs paši fanojam par šo kafiju. Gaidījām visu ziemu, līdz sagaidījām, kad termometra stabiņš pārkāpa +10⁰C. Protams, mēs kopā ar Jums rēķinamies, ka mūsu algas pazudīs ledus kafijās, saldējumā un vilciena biļetēs uz jūru, bet neko nepadarīsi – vasara ir vasara – uz jūru nebraukt nevar, siltu kafiju pie +30⁰C dzert negribas un vai tad vispār kādam negaršo saldējums?

Protams,ir jautājums – kas ir Cold Brew? Un mēs Tev tūlīt atbildēsim. Sāksim gan ar piebildi, ka Cold Brew nav tas pats, kas ledus kafija. Ledus kafiju gatavo kafiju pagatavojot ar karstu ūdeni un tad to pārlejot pāri ledum. Cold Brew pagatavošanai izmantojam īpašu kafijas brūvēšanas metodi, kurā kafiju brūvējam ~24 stundas.

“Kāpēc tik ilgi?” nodomāji, lasīdams rakstu.

Tik ilgi tāpēc, ka kafiju brūvējam ar aukstu ūdeni, jā, tu nepārklausījies, ar aukstu ūdeni. Tāpēc šis process prasa tik ilgu laiku.

“Vai tad kafiju var gatavot ar aukstu ūdeni?” skaļi iesaucies, kamēr apkārtējie brīnās, kāpēc Tu kliedz uz telefonu vai datoru!

Var gan. Protams, šis process ir lēnāks un prasa pacietību (kuras mums nav) taču rezultātā kafijas garšu notis ir ļoti sabalansētas un kafijai nav tik izteikts rūgtums, kā tai, kuru gatavo ar karstu ūdeni.

Protams, ikviens, kurš Tev šobrīd lasa pār plecu, domā – “Kāpēc negatavot ar karstu ūdeni un neuzliet pēc tam uz ledus? Ātrāk un vienkāršāk taču?”

Nenoliedzam, ka arī ledus kafija mums garšo tik pat ļoti, taču brūvējot ar aukstu ūdeni, garšu buķete, ko iegūstam, ir daudz maigāka un piezemētāka, kā brūvējot ar karstu ūdeni. Tas nozīmē arī, ka kafija būs krietni saldāka un pilnīgāka.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.