Patrīcija Anna Vavilova
www

Pavasaris nereti asociējas ar jaunu sākumu ne tikai dabā, bet arī dzīvē. Daudzi no mums šajā gadalaikā apņemas dzīvot veselīgāk un vairāk rūpēties par sevi, ieviešot veselīgus paradumus savā ikdienā. Par to, kas ir tās lietas, kas palīdz ik dienu dzīvot pēc iespējas enerģiskāk un piepildītāk, stāsta Patrīcija Anna Vavilova, kura Instagram sekotājiem pazīstama kā – @lovavilova.

  1. Agri rīti- manas produktivitātes atslēga.

Jā, man patīk būt pirmajai, taču primāri – pašai priekš sevis! Darba dienās ceļos ne vēlāk kā plkst. 7.00, brīvdienās- 8.30. Agri iesāktas dienas man patiesi dāvā vairāk iedvesmas un motivācijas, jo zinu, ka jau esmu solīti priekšā pati saviem plāniem, tie man uz papēžiem nemin un līdz ar to arī stress nespēj mani izsist no pārliecības, ka šodien viss izdosies un es visu paspēšu!

  1. Skaistuma rituāli, kas noskaņo un rada pārliecību.

Ar šo rituālu iekļaušanu savā ikdienas rutīnā sevi neapdalu, pāris skaistuma un kopjošo rūpju pār sevi spēj dienai piešķirt pavisam citu enerģiju- tīru, gaišu, starojošu un mirdzošu kā iekšēji tā ārēji. Galu galā, protams, neiztrūkst fināla solis pie spoguļa- iemīļotākā lūpu krāsa – pat, ja jau pirms uzklāšanas zinu, ka puse no tās paliks uz kafijas tases skūpsta nospieduma formātā…!

  1. Pamosties ritmā un ievingrināt pirkstgalus.

Mūzika liek man pamosties – gan mentāli, gan fiziski! Tā kā visu bērnību un pusaudža gadus esmu pavadījusi deju zālē, vienīgais kritērijs, lai dziesma manā vērtējumā ir laba- iespēja pie tās kārtīgi izdejoties! Mani rīti nepavisam nepaiet franču lirisko gabalu jūtīs kā dažkārt varētu noprast no maniem Instagram storijiem- pamatā ikdienā klausos teju tikai hiphopa un popmūzikas žanra dziesmas tieši krievu valodā, dažkārt atšķaidot pleilistes arī ar dejiskiem latīņamerikāņu ritmiem.

  1. Brokastīs kustība un svaigs gaiss.

Darbošanās no mājām noteikti nav mans – arī šobrīd pēdējos gados nevienu dienu neesmu pavadījusi četru sienu ietvaros, iekštelpas un pasivitāte mani nomāc. Man patiesi patīk duna un ritms ik uz soļa. Baudu rīta skrējienu un ikdienas tempu, kurš uztur mani tonusā kā brīvdienās, tā darba dienās. Uz biroju vienmēr dodos ar līkumu caur parku – pirms apsēšanās plkst. 9.00 biroja krēslā manā “kontā” jābūt vismaz 3000 soļu – tāds mans rīta kustību minimālais slieksnis, lai ik dienu noslēgtu ar vismaz visiem 10 000, pie kuriem vienmēr arī pieturos neatkarīgi no laikapstākļiem.

  1. Skrienošā kafija pilsētas gaumē un mazā Instagram pauze.

Patīk kafiju malkot gluži kā kādā steriotipiskā filmas intro par biznesa lēdijām pasaules metropoļu centros, kuras šiki ģērbtas trencī un augstpapēžu kurpēs, pirms darbu gūzmas ieskrien mīļākajā kafejnīca, lai paķertu neiztrūkstošo enerģijas lādiņu. Par šādiem mākslas filmas kadru cienīgiem rītiem sapņoju visu bērnību – tajos slēpjas kas maģisks – un nu es katru dienu pateicos, ka tādi man patiesi ir! Un neapšaubāmi manā plaukstā ikrītu ieguļas tasīte ar manu visu laiku mīļāko – Caffeine dubulto Flat White kafiju ar auzu pienu, kurai vieta manos labrīt’a storijos rezervēta vienmēr!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.