Pumpkin Spice Latte ir atpakaļ Caffeine
31-8-size2

 

Rudens ir viens no skaistākajiem gadalaikiem un to pierāda mūsu instagram konti ar krāsainām rudens pastaigu bildēm un izcili piemērotām oranžām kafijas krūzītēm tajās. Kafijas pasaulē rudenim visraksturīgākā kafijas garša ir Pumpkin Spice Latte, kura ir viena no kafijas mīļu visiecienītākajām kafijām pasaulē. Pumpkin Spice Latte neatstāj vienaldzīgos nevienā pasaules malā, ne Latvijā, ne Parīzē, ne Romā, ne Londonā.

Kas ir Pumpkin Spice Lattes noslēpums? Tā noteikt ir sajūta , kuru rada šis kafijas dzēriens. Pirmkārt, sajūtu rada smarža. Piesātinātā Pumpkin Spice Latte smaržo pēc kafijas, kanēļa, kardamona, krustnagliņām, smaržīgajiem pipariem un muskatrieksta, patiesi neiazmirstami. Otrkārt, sajūtu rada garša. Izcila kafija, īpaši sīrupi, maigi saputots piens un īpašs garšvielu maisījums. Tas noteikt liks dejot garšas kārpiņām un ļaus sajust rudens bagātīgo garšu.

Meklē Pumpkin Spice Latti sev tuvākajā Caffeine vai pasūti BoltFood. Dalies ar savu rudens bildi, ietago @caffeine un iespējams, tieši tavu bildi parādīsiem visiem mūsu sekotājiem!