Lielā rudens intervija – BetaBeidz
12-10-1900x600

Atklāta, īsta un nesamākslota. Šie ir pirmie trīs vārdi kuri nāk prātā domājot par vienu no populārākajām personībām Latvijā. Tāpat kā izcila kafija arī BetaBeidz spēj iedot enerģiju visiem sev apkārt esošajiem!

  1. Tavi ieteikumi kā rudenī saglabāt veselo saprātu un neieslīgt rudens depresijā?

Par rudens depresiju es nemācēšu teikt, jo mani tā parasti piemeklē gada otrajā pusē, kad ir tā sajūta, ka ziema nekad nebeigsies. Rudenī visvairāk man patīk tas, ka iestājas miers. Nav vairs sajūtas, ka pa galvu pa kaklu jāskrien baudīt dzīvi citādi visu jautro nogulēsi. Tā vietā dienas beigās pēc skolas vai darba, bez vainas apziņas vari palikt mājās, uztaisīt kādu eksperimentu virtuvē, paskatīties kādu filmu, palasīt. Vēl tas ir labs laiks ko pavadīt kopā ar draugiem pie kāda ekrāna. Mums ar draugiem patīk skatīties dažādus latviešu šovus, kuri ir netīšām smieklīgi vai arī youtube skatīties video un vienkārši dalīties ar savu viedokli par tiem.

  1. Kādi ir Tavi rudens rituāli? Aizbraukt uz Siguldu pēc zelta rudens? Izrevidēt skapi?  

Man ir slikts ieradums visu gadu dzīvot +/- vienādi. Varbūt kāds ceļojums. Es bieži ceļoju tieši rudenī, jo vasara jau tāpat ir krāšņa tepat, bet kad paliek aukstāks, tad var aizlaist kaut kur un vasaru nedaudz pavilkt garumā. Es katru rudeni apņemos braukt sēņot, bet tas joprojām nav noticis. Es ceru, ka šogad šī apņemšanās tiks īstenota, tāpat kā apņemšanās ziemā iemācīties braukt ar snovborda dēli. Ko es vēl neesmu īstenojusi, bet es nepadodos uz šo, es nepadodos.

  1. Kāds būtu Tavs ieteikums skolniekiem un studentiem atgriežot pie mācībām?

Grūtības ir īslaicīgas – diploms ir uz mūžu! Varbūt to skandināt galvā grūtos brīžos, lai ir lielāka motivācija mācīties!

  1. Kādi ir Tavi mīļākie rudens ēdieni? Ja nu kāds grib Tevi uzaicināt uz spontānām pusdienām?

Sākumā mums līdz tam ir jānodzīvo, pastāv arī iespēja, ka nekādas ēšanas ārpus mājas nebūs, bet ja nu  tomēr, es vienmēr esmu par dārzeņiem uz augu valsts balstītu virtuvi. Ja patrāpās diena, kad esmu grēcīgā garastāvoklī, tad noteikti itāļu virtuve – pasta, pica, lai sasilda ne tikai ķermeni, bet arī garu.

 

 

  1. Ko Tu visiem ieteiktu izdarīt šajā rudenī?

Apciemot pēc iespējas vairāk kultūras pasākumus koncertus, izstādes, izrādes, pasākumus jebkāda veida, jo nevar zināt cik aktīvi tie norisināsies ziemā. Un vēl, ja ir iespēja apmeklēt vēl kādus pasākumus, iespēja izmest sevi ārpus burbuļa, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, izaicināt sevi vēl nepieredzētā veidā, tas es noteikti ieteiktu šo!

  1. Kuras, Tavuprāt, ir skaistākās rudens pastaigu vietas Rīgā? Tev kā īstai rīdziniecei, noteikti būs ieteikumi citiem!

Es kā rīdziniece, noteikti ieteiktu visus Rīgas parkus. Ziedoņdārzs, Vērmanes dārzs, Esplanāde. Saulainās rudens dienās tiem visiem ir īpaša  aura, cik nu mums tās siltās rudens dienas, es nezinu vai Rīga ir tā labākā pastaigu vieta rudenī, bet ja ir saulains , tad viss ir forši. Galvenais uzvilkt smuku, lielu šalli un tas arī viss!