Lielā rudens intervija – BetaBeidz
12-10-1900x600

Atklāta, īsta un nesamākslota. Šie ir pirmie trīs vārdi kuri nāk prātā domājot par vienu no populārākajām personībām Latvijā. Tāpat kā izcila kafija arī BetaBeidz spēj iedot enerģiju visiem sev apkārt esošajiem!

  1. Tavi ieteikumi kā rudenī saglabāt veselo saprātu un neieslīgt rudens depresijā?

Par rudens depresiju es nemācēšu teikt, jo mani tā parasti piemeklē gada otrajā pusē, kad ir tā sajūta, ka ziema nekad nebeigsies. Rudenī visvairāk man patīk tas, ka iestājas miers. Nav vairs sajūtas, ka pa galvu pa kaklu jāskrien baudīt dzīvi citādi visu jautro nogulēsi. Tā vietā dienas beigās pēc skolas vai darba, bez vainas apziņas vari palikt mājās, uztaisīt kādu eksperimentu virtuvē, paskatīties kādu filmu, palasīt. Vēl tas ir labs laiks ko pavadīt kopā ar draugiem pie kāda ekrāna. Mums ar draugiem patīk skatīties dažādus latviešu šovus, kuri ir netīšām smieklīgi vai arī youtube skatīties video un vienkārši dalīties ar savu viedokli par tiem.

  1. Kādi ir Tavi rudens rituāli? Aizbraukt uz Siguldu pēc zelta rudens? Izrevidēt skapi?  

Man ir slikts ieradums visu gadu dzīvot +/- vienādi. Varbūt kāds ceļojums. Es bieži ceļoju tieši rudenī, jo vasara jau tāpat ir krāšņa tepat, bet kad paliek aukstāks, tad var aizlaist kaut kur un vasaru nedaudz pavilkt garumā. Es katru rudeni apņemos braukt sēņot, bet tas joprojām nav noticis. Es ceru, ka šogad šī apņemšanās tiks īstenota, tāpat kā apņemšanās ziemā iemācīties braukt ar snovborda dēli. Ko es vēl neesmu īstenojusi, bet es nepadodos uz šo, es nepadodos.

  1. Kāds būtu Tavs ieteikums skolniekiem un studentiem atgriežot pie mācībām?

Grūtības ir īslaicīgas – diploms ir uz mūžu! Varbūt to skandināt galvā grūtos brīžos, lai ir lielāka motivācija mācīties!

  1. Kādi ir Tavi mīļākie rudens ēdieni? Ja nu kāds grib Tevi uzaicināt uz spontānām pusdienām?

Sākumā mums līdz tam ir jānodzīvo, pastāv arī iespēja, ka nekādas ēšanas ārpus mājas nebūs, bet ja nu  tomēr, es vienmēr esmu par dārzeņiem uz augu valsts balstītu virtuvi. Ja patrāpās diena, kad esmu grēcīgā garastāvoklī, tad noteikti itāļu virtuve – pasta, pica, lai sasilda ne tikai ķermeni, bet arī garu.

 

 

  1. Ko Tu visiem ieteiktu izdarīt šajā rudenī?

Apciemot pēc iespējas vairāk kultūras pasākumus koncertus, izstādes, izrādes, pasākumus jebkāda veida, jo nevar zināt cik aktīvi tie norisināsies ziemā. Un vēl, ja ir iespēja apmeklēt vēl kādus pasākumus, iespēja izmest sevi ārpus burbuļa, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, izaicināt sevi vēl nepieredzētā veidā, tas es noteikti ieteiktu šo!

  1. Kuras, Tavuprāt, ir skaistākās rudens pastaigu vietas Rīgā? Tev kā īstai rīdziniecei, noteikti būs ieteikumi citiem!

Es kā rīdziniece, noteikti ieteiktu visus Rīgas parkus. Ziedoņdārzs, Vērmanes dārzs, Esplanāde. Saulainās rudens dienās tiem visiem ir īpaša  aura, cik nu mums tās siltās rudens dienas, es nezinu vai Rīga ir tā labākā pastaigu vieta rudenī, bet ja ir saulains , tad viss ir forši. Galvenais uzvilkt smuku, lielu šalli un tas arī viss!

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.