Pārvērt savu kafijas atkarību karjerā
92E75044-6FB4-491C-8157-5766A2B7BC25-2_2048x2048

Ja tu mīli kafiju tikpat ļoti cik mēs, tad noteikti esi iedomājies kā būtu, ja tava ikdiena būtu saistīta ar kafiju. Mēs gribam tevi iedrošināt un teikt, ka tā būtu lieliska ikdiena. Kafijas pagatavošana nav vienīgais darbs, kas saistīts ar kafiju. Kafijas pasaulē ir daudz un dažādu profesiju, bet svarīgākās noteikti ir kafijas audzētājs, kafijas iepircējas, kafijas grauzdētājs, kafijas piegādātājs.

Bet kā tad sākt savu ceļu kafijas pasaulē?

Visvieglāk atveramās durvis uz kafijas pasauli ir kļūstot par baristu. Tu iemācīsies ātri un daudz par kafijas vēsturi, kafijas pupiņām un to garšu niansēm, kā arī apgūsi iemaņas, kā profesionāli pagatavot kafiju un to pasniegt.

Nākamais solis brīdī, kad pamata zināšanas pārzini kā savus piecus pirkstus, būs atkarīgs no tā cik gatavs esi uzņemties iniciatīvu un mācīties papildus. Ir daudz organizācijas, kuras piedāvā dažādas padziļinātas apmācības kafijas pasaulē. Viena no populārākajām ir Speciality Coffee Assocation (SCA). Pabeidzot šo apmācību tu saņemsi sertifikātu par savām zināšanām.

Viena lieta, kas jāatceras – nevajag koncentrēties tikai uz teoriju. Ir ļoti svarīgi apgūt to visu arī praksē. Trenēt roku, lai Latte Art izdodas arvien izcilāks.

Vēl iegūt pieredzi par kafijas pasauli vari kafijas festivālos. Mums tuvākie notiek Viļņā Februāra vidū vai Tallinā Septembra sākumā. Šīs ir vietas, kur satiekas Baltijas kafijas kopiena un vieta, kur koncentrēti var uzzināt visu jaunāko kafijā. Lieliska vieta “networkingam” satikt nozares speciālistus un uzņēmumu pārstāvjus.

Paturi prātā šos četrus punktus:

  1. Iegūsti spēcīgu pamatu un zināšanas;
  2. Satiecies ar citiem nozares pārstāvjiem;
  3. Izaicini pats sevi;
  4. Tici, ka iederēsies.

Spēcīgu pamatu kafijas pasaulē vari iegūt pie mums, Caffeine, tāpēc piesakies pie mums darbā. Mēs visu iemācīsim!

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.