Caffeine – viens no pieciem Latvijas darba devējiem, kas saņem prestižo “Dažādībā ir spēks” balvu
IMG_7408

Šī gada 29. septembrī Caffeine saņēma kustības“Dažādībā ir spēks” balvu kategorijā “Mūsu saziņa”.

Pamatojot balvas piešķiršanu, īpaši tika izcelta “Caffeine” iniciatīva darbinieku un to ģimenes locekļu iesaistes veicināšanā uzņēmuma aktivitātēs, kā arī uzņēmuma izveidotā “Vietējo līderu programma”, kuras mērķis ir iesaistīt darbiniekus vietējo kopienu aktivitātēs. Tāpat pozitīvi tika novērtēta Ukrainas civiliedzīvotāju un cilvēku ar invaliditāti nodarbinātība uzņēmumā.

“Dažādība mums patiešām ir vērtība un arī mūsu spēks, kas ļauj labāk saprast mūsu ļoti dažādos klientus. Mēs, “Caffeine” paši esam ļoti dažādi –plašā vecuma, tautību, pārliecību un fizisko spēju amplitūdā. Mēs savā ziņā esam sabiedrības spogulis. Bet tas, protams, nav vienas dienas darbs – esam īstenojuši virkni dažādu aktivitāšu un mērojuši gana garu ceļu, lai gan paši, gan apkārtējie pamanītu mūsu veikumu,” norāda “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Kustība “Dažādībā ir spēks” ir brīvprātīga darba devēju kustība, kurā apvienojas uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, valsts un pašvaldību iestādes, kas savā ikdienas darbā veicina atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, iespēja un konkurences priekšrocība. 2022. gadā darba devēju kustības “Dažādībā ir spēks” pašnovērtējumam pieteicās un to veica 46 darba devēji. Balvas tika pasniegtas piecās kategorijās: “Mūsu darbinieki”, “Mūsu principi”, “Mūsu darba vide”, “Mūsu tirgus attiecības” un “Mūsu saziņa”, izceļot atvērtākos un iekļaujošākos darbadevējus.

Saņemot apbalvojumu, Dace Dovidena atzina: “Darba devējiem ir milzīga nozīme iekļaujošas vides veidošanā. Mēs ceram, ka mūsu
piemērs iedvesmos arī citus darba devējus – dažādību ir vieglāk ieviest un pieņemt vidē, kur tā ir prakse, nevis tikai sauklis. Liels gandarījums par to,
ka mūsu darbs ir novērtēts!”

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.