Mana Rīga
fons_1900x600

Rīgā ir daudz skaistu vietu, kuras apskatīt lēnā pastaigā baudot izcilo Caffeine kafiju. Mēs piedāvājam ieskatīties dažās no šīm vietām un iepazīt Rīgu no jauna.


Vai kādreiz esi aizdomājies par to, cik Rīga ir liela un bagāta ar neizzinātām vietām? Cik daudz tajā ir apslēptā un aizmirstā? Dodies ekspedīcijā pa neparastām vietām un atklāj Rīgu no jauna!

  1. Daugavgrīvas mols. Rīga ir bagāta ar moliem – teju katrā pilsētas galā ir atrodams tāds, kur vari baudīt skaistus saullēktus vai saulrietus, ieelpot svaigu gaisu un aizskriet no pilsētas steigas tuvāk dabai. Ceļš līdz šim molam nav no vienkāršākajiem, taču garlaicīgi nebūs, īpaši vētras laikā.
  2. Jauniela iela Vecrīgā. Viena no visslavenākajām kino ielām Vecrīgā. Šī šaurā ieliņa ir slavena ar to, ka tieši šeit filmēja Puķu ielu no “Septiņpadsmit pavasara mirkļiem” un Beikerstrītu no “Šerloka Holmsa”. Jaunielu atradīsi pavisam viegli, jo tā sākas no Doma laukuma.
  3. Esena dārzi. Ainaviski skaista vieta pavisam netālu no Rīgas centra – Pārdaugavā (Dzirciema ielā 123). Bijušās Esena muižas dārzos atpūtas iespējas ir gan brīvdabas sporta veidu cienītājiem, gan ģimenēm ar bērniem, gan arī tiem, kas mīl mierīgas pastaigas pie dabas. Pastaigājies gaisa takās vai izbaudi piepūšamo pilsētu uz ūdens!
  4. Salu tilta gājēju tunelis. Varbūt esi dzirdējis, ka no Salu tilta iespējams redzēt visskaistākos saullēktus un saulrietus? Taču kā nokļūt uz tilta? Patiesībā tev jādodas zem tā! Atkal ir atvērts gājēju tunelis, no kura tvert pasakainus skatus!
  5. Bābelītes elektrostacija. Par slepeno Ulmaņlaiku objektu zina vien retais. Kara gadījumā tai būtu bijis jāspēj Rīgu apgādāt ar elektroenerģiju. Šajā teritorijā izskatās kā mistiskā filmas ainā, kad daba ir apņēmusi ēkas drupas.
  6. Apslēptā Andrejsala. Andrejsala nav tāda, kādu tu to varbūt biji iztēlojies. Sākot jau ar izstāžu galerijām un beidzot ar grafiti bagātām sienām Daugavas pašā krastā. Turpretī Andrejsalas galā – mols, kur rīdzinieki iesaka doties tieši vakarā un baudīt urbāno romantik

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.