Mana Rīga
fons_1900x600

Rīgā ir daudz skaistu vietu, kuras apskatīt lēnā pastaigā baudot izcilo Caffeine kafiju. Mēs piedāvājam ieskatīties dažās no šīm vietām un iepazīt Rīgu no jauna.


Vai kādreiz esi aizdomājies par to, cik Rīga ir liela un bagāta ar neizzinātām vietām? Cik daudz tajā ir apslēptā un aizmirstā? Dodies ekspedīcijā pa neparastām vietām un atklāj Rīgu no jauna!

  1. Daugavgrīvas mols. Rīga ir bagāta ar moliem – teju katrā pilsētas galā ir atrodams tāds, kur vari baudīt skaistus saullēktus vai saulrietus, ieelpot svaigu gaisu un aizskriet no pilsētas steigas tuvāk dabai. Ceļš līdz šim molam nav no vienkāršākajiem, taču garlaicīgi nebūs, īpaši vētras laikā.
  2. Jauniela iela Vecrīgā. Viena no visslavenākajām kino ielām Vecrīgā. Šī šaurā ieliņa ir slavena ar to, ka tieši šeit filmēja Puķu ielu no “Septiņpadsmit pavasara mirkļiem” un Beikerstrītu no “Šerloka Holmsa”. Jaunielu atradīsi pavisam viegli, jo tā sākas no Doma laukuma.
  3. Esena dārzi. Ainaviski skaista vieta pavisam netālu no Rīgas centra – Pārdaugavā (Dzirciema ielā 123). Bijušās Esena muižas dārzos atpūtas iespējas ir gan brīvdabas sporta veidu cienītājiem, gan ģimenēm ar bērniem, gan arī tiem, kas mīl mierīgas pastaigas pie dabas. Pastaigājies gaisa takās vai izbaudi piepūšamo pilsētu uz ūdens!
  4. Salu tilta gājēju tunelis. Varbūt esi dzirdējis, ka no Salu tilta iespējams redzēt visskaistākos saullēktus un saulrietus? Taču kā nokļūt uz tilta? Patiesībā tev jādodas zem tā! Atkal ir atvērts gājēju tunelis, no kura tvert pasakainus skatus!
  5. Bābelītes elektrostacija. Par slepeno Ulmaņlaiku objektu zina vien retais. Kara gadījumā tai būtu bijis jāspēj Rīgu apgādāt ar elektroenerģiju. Šajā teritorijā izskatās kā mistiskā filmas ainā, kad daba ir apņēmusi ēkas drupas.
  6. Apslēptā Andrejsala. Andrejsala nav tāda, kādu tu to varbūt biji iztēlojies. Sākot jau ar izstāžu galerijām un beidzot ar grafiti bagātām sienām Daugavas pašā krastā. Turpretī Andrejsalas galā – mols, kur rīdzinieki iesaka doties tieši vakarā un baudīt urbāno romantik