Iepazīsti baristu – Kristiāna
0B0A3860 (1)

Viņa nebaidās celties pirms saullēkta, lai parūpētos par kolektīva un apmeklētāju labsajūtu, un “Caffeine” atrašanās vietu “Google Maps” lietotnē ir iestatījusi kā savu māju adresi. Iepazīsti Kristiānu!

Cikos tu celies savā darba dienā?

Parasti strādāju rīta maiņās, tās sākas 6.30… Par laimi, es spēju ātri sataisīties, tādēļ nav problēmu piecelties 6.00.

Kādi ir tavi hobiji?

Daži no tiem – zīmēšana, ģitāras spēlēšana, videospēles, tējas, un šad tad cenšos salabot lietas, piemēram, elektroniku vai savu velosipēdu.

Kādu grāmatu tu ieteiktu izlasīt katram?

Ieteikšu ko patriotisku –  “Dvēseļu putenis”.

Tava mīļākā filma ir…

…noteikti “Pitch Perfect”. Visas trīs filmas!

Cik ilgi tu esi daļa no “Caffeine” ģimenes? Vai mēdz “Caffeine” saukt par savām otrajām mājām?

Strādāju “Caffeine” jau pusotru gadu. Esmu viena no tām baristām, kura SAVAS mājas sauc par otrajām mājām, jo kafejnīcā esmu tik bieži, ka “Google Maps” tā ir iestatīta kā “mājas”.

Kādi ir tavi ikdienas pienākumi darbā?

Tā kā esmu Chief Barista, mani ikdienas pienākumi nedaudz atšķiras. Papildus visam ierastajam man ir jānodrošina, lai kafejnīcā viss ir pieejams, jāsaliek darba grafiks, jāinformē par aktuālāko informāciju, jāparūpējas, lai komanda kafejnīcā jūtas forši, komfortabli un klienti – gaidīti un apmierināti.

Atgadījums kafejnīcā, kuru atceries ar smaidu?

Kādā ziemas vakarā pa durvīm ienāca klients, sasveicinājos. Sākumā nepamanīju, kas vīrietim rokā. Pēkšņi viņš paceļ milzīgu virtuves nazi un saka: “Sveiki, es atvainojos, bet vai es varu atstāt jums nazi? Ārā mētājās uz ielas un domāju izmest, lai kāds nesavainojas, bet miskastē taču nevar mest.” Es ļoti negribīgi paņēmu nazi, un vīrietis aizgāja. Beigās izrādījās ļoti labs nazis.

Kādas bija tavas attiecības ar kafiju, pirms kļuvi par baristu?

Pirms sāku strādāt, vienīgā kafija, ko dzēru, bija vecvecmāmiņas taisītā “kapija”. Tā sastāvēja no šķīstošās kafijas, trīs tonnām cukura un piena. Šķita gardi.

Tavs mīļākais našķis un dzēriens no “Caffeine”, kuru ieteiktu nogaršot!

Labākais komplekts – kumelīšu tēja ar karameļu brauniju. Ļoti iesaku pamēģināt!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.