Iepazīsti baristu – Kristiāna
0B0A3860 (1)

Viņa nebaidās celties pirms saullēkta, lai parūpētos par kolektīva un apmeklētāju labsajūtu, un “Caffeine” atrašanās vietu “Google Maps” lietotnē ir iestatījusi kā savu māju adresi. Iepazīsti Kristiānu!

Cikos tu celies savā darba dienā?

Parasti strādāju rīta maiņās, tās sākas 6.30… Par laimi, es spēju ātri sataisīties, tādēļ nav problēmu piecelties 6.00.

Kādi ir tavi hobiji?

Daži no tiem – zīmēšana, ģitāras spēlēšana, videospēles, tējas, un šad tad cenšos salabot lietas, piemēram, elektroniku vai savu velosipēdu.

Kādu grāmatu tu ieteiktu izlasīt katram?

Ieteikšu ko patriotisku –  “Dvēseļu putenis”.

Tava mīļākā filma ir…

…noteikti “Pitch Perfect”. Visas trīs filmas!

Cik ilgi tu esi daļa no “Caffeine” ģimenes? Vai mēdz “Caffeine” saukt par savām otrajām mājām?

Strādāju “Caffeine” jau pusotru gadu. Esmu viena no tām baristām, kura SAVAS mājas sauc par otrajām mājām, jo kafejnīcā esmu tik bieži, ka “Google Maps” tā ir iestatīta kā “mājas”.

Kādi ir tavi ikdienas pienākumi darbā?

Tā kā esmu Chief Barista, mani ikdienas pienākumi nedaudz atšķiras. Papildus visam ierastajam man ir jānodrošina, lai kafejnīcā viss ir pieejams, jāsaliek darba grafiks, jāinformē par aktuālāko informāciju, jāparūpējas, lai komanda kafejnīcā jūtas forši, komfortabli un klienti – gaidīti un apmierināti.

Atgadījums kafejnīcā, kuru atceries ar smaidu?

Kādā ziemas vakarā pa durvīm ienāca klients, sasveicinājos. Sākumā nepamanīju, kas vīrietim rokā. Pēkšņi viņš paceļ milzīgu virtuves nazi un saka: “Sveiki, es atvainojos, bet vai es varu atstāt jums nazi? Ārā mētājās uz ielas un domāju izmest, lai kāds nesavainojas, bet miskastē taču nevar mest.” Es ļoti negribīgi paņēmu nazi, un vīrietis aizgāja. Beigās izrādījās ļoti labs nazis.

Kādas bija tavas attiecības ar kafiju, pirms kļuvi par baristu?

Pirms sāku strādāt, vienīgā kafija, ko dzēru, bija vecvecmāmiņas taisītā “kapija”. Tā sastāvēja no šķīstošās kafijas, trīs tonnām cukura un piena. Šķita gardi.

Tavs mīļākais našķis un dzēriens no “Caffeine”, kuru ieteiktu nogaršot!

Labākais komplekts – kumelīšu tēja ar karameļu brauniju. Ļoti iesaku pamēģināt!