Gatavo: Šokolādes brūnīši
brownies-background-U8EHW63 (2)

Gatavo: Šokolādes brūnīši

Kraukšķīga garoziņa un samtains, sulīgs viducītis – uzzini, kā garšo laime, pagatavojot neaizmirstamus šokolādes brūnīšus! Tie lieliski saskanēs ar tavu mīļāko kafiju.

Sastāvdaļas:

200 g smalkā cukura

100 g miltu

85 g izsijāta kakao pulvera

65 g izsijāta pūdercukura

65 g labas tumšās šokolādes (skaidiņās)

3/4 tējkarotes jūras sāls

2 lielas olas

120 ml rapšu eļļas

2 ēdamkarotes ūdens

1/2 tējkarote vaniļas ekstrakta

Soli pa solim:

  1. Sakarsē krāsni līdz 160 grādiem. 20×20 cm lielā cepamtraukā izsmidzini eļļu (lielākā traukā brūnīši ātri pārcepsies), ieklāj cepamo papīru un apsmidzini arī papīru.
  2. Nelielā traukā sajauc cukuru, miltus, kakao pulveri, pūdercukuru, šokolādes skaidiņas un sāli.
  3. Atsevišķi lielā bļodā sakul olas, olīveļļu, ūdeni un vaniļu.
  4. Pievieno sausās sastāvdaļas, rūpīgi maisot, līdz izveidojas viendabīga masa. Tai jābūt ļoti biezai!
  5. Lej mīklu sagatavotajā pannā un ar silikona lāpstiņu vienmērīgi izlīdzini.
  6. Liec sakarsētā cepeškrāsnī un cep 40–45 minūtes vai līdz brīdim, kad cepumā iedurtam zobu bakstāmajam pielīp tikai dažas drupačas (labāk cept mazliet par maz nekā pārāk ilgi).
  7. Pirms sagriešanas brūnīti pilnībā atdzesē! Tikko izņemts no krāsns, tas vidū būs šķidrs, tāpēc ļauj tam atdzist vismaz 2 stundas. Jo ilgāk to atdzesēsi, jo stingrāks tas kļūs, turklāt šokolādes garša kļūs arvien izteiktāka un bagātīgāka.

Padoms: Uzglabā brūnīšus cieši noslēgtā traukā istabas temperatūrā līdz 3 dienām vai arī sasaldē. Taču maz ticams, ka tas būs nepieciešams, – šie brūnīši pazudīs kā nebijuši!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.