Gatavojam tepat Rīgas sirdī
IMG_1580

Vai esi kādreiz domājis, kur un kā top Caffeine garšīgās un katru dienu rokām gatavotās kūkas, cepumi, salāti, kruasāni un maizītes? Kā tiek ražoti un izloloti jaunie, veselīgie un garšīgie produkti? Un kā tiek nodrošināta augstā produktu kvalitāte un neatkārtojamā garša?

Patiesībā, katrs ēdiens, katra maizīte, katrs cepums, katra kūka un kruasāns tiek gatavots tepat, Rīgas sirdī. Jā, tieši tā! Caffeine produkti tiek katru dienu pēc īpašām receptēm, rokām gatavoti tepat Latvijā, galvaspilsētas pašā sirdī.

Caffeine produktu garšas ir īpašas un neatkārtojamas. Tās gatavojam pēc slepenām receptēm vienmēr izvēloties visaugstākās kvalitātes izejvielas, lai radītu visizcilākos produktus. Mēs zinām, kas piestāv kafijai un ar ko vislabāk to baudīt kopā, tāpēc esam pārliecināti, ka jebkura uzkoda, maltīte vai našķis, kurš pieejams Caffeine ir izcili piemērots Tavam kafijas piedzīvojumam. Tavu garšas kārpiņu iepriecināšana ir mūsu uzdevums, tāpēc mēs rūpīgi sekojam līdz visām aktualitātēm, lai varētu piedāvāt Tev vispiemērotākos produktus.

Šobrīd ļoti aktuāls ir pieprasījums pēc vegānām un veģetārām maltītēm un mēs esam par to parūpējušies.  . Šobrīd mūsu piedāvājumā var atrast vegāno mango siera kūku, vegānās biešu sviestmaizes ar humusu un saulē kaltētiem tomātiem, granolas. Šos ēdienus novērtē ne tikai vegāni, bet arī klienti kuri iepriekš izvēlējušies kruasānus , jo tie ir sasodīti garšīgi. Tāpat arī veģetāriešiem ir lielas izvēles iespējas lai palutinātu sevi ne tikai ar izcilu kafiju, bet arī ļoti garšīgu maltīti. Brokastīs garšos kruasāns ar mocarellas sieru, bet pusdienas izsalkumu remdēs zaļie salāti ar falafela bumbiņām un kādu gardu kūku.

Sezonalitātei arī ir liela nozīme, tāpat kā vasarā vairāk aukstās kafijas un ziemā siltās, tā arī ar piemērotām maltītēm. Vasarā populāra ir rabarberu siera kūka, bet rudenī sēņu kišs. Mēs izmantojam svaigas un tepat Latvijā radītas izejvielas un to novērtē arī mūsu klienti. Taču ir arī nemainīgas vērtības, kuras ir populāras visās sezonās. Viena no tām būs klasiskā siera kūka. Siera kūka kas jau kļuvusi par Caffeine virtuves vizītkarti. Siera kūka kura piestāvēs gan svētkiem,  gan ikdienai!

Katru dienu ne tikai mūsu baristas lutina klientus, bet arī mūsu virtuves fejas.