Gatavojam tepat Rīgas sirdī
IMG_1580

Vai esi kādreiz domājis, kur un kā top Caffeine garšīgās un katru dienu rokām gatavotās kūkas, cepumi, salāti, kruasāni un maizītes? Kā tiek ražoti un izloloti jaunie, veselīgie un garšīgie produkti? Un kā tiek nodrošināta augstā produktu kvalitāte un neatkārtojamā garša?

Patiesībā, katrs ēdiens, katra maizīte, katrs cepums, katra kūka un kruasāns tiek gatavots tepat, Rīgas sirdī. Jā, tieši tā! Caffeine produkti tiek katru dienu pēc īpašām receptēm, rokām gatavoti tepat Latvijā, galvaspilsētas pašā sirdī.

Caffeine produktu garšas ir īpašas un neatkārtojamas. Tās gatavojam pēc slepenām receptēm vienmēr izvēloties visaugstākās kvalitātes izejvielas, lai radītu visizcilākos produktus. Mēs zinām, kas piestāv kafijai un ar ko vislabāk to baudīt kopā, tāpēc esam pārliecināti, ka jebkura uzkoda, maltīte vai našķis, kurš pieejams Caffeine ir izcili piemērots Tavam kafijas piedzīvojumam. Tavu garšas kārpiņu iepriecināšana ir mūsu uzdevums, tāpēc mēs rūpīgi sekojam līdz visām aktualitātēm, lai varētu piedāvāt Tev vispiemērotākos produktus.

Šobrīd ļoti aktuāls ir pieprasījums pēc vegānām un veģetārām maltītēm un mēs esam par to parūpējušies.  . Šobrīd mūsu piedāvājumā var atrast vegāno mango siera kūku, vegānās biešu sviestmaizes ar humusu un saulē kaltētiem tomātiem, granolas. Šos ēdienus novērtē ne tikai vegāni, bet arī klienti kuri iepriekš izvēlējušies kruasānus , jo tie ir sasodīti garšīgi. Tāpat arī veģetāriešiem ir lielas izvēles iespējas lai palutinātu sevi ne tikai ar izcilu kafiju, bet arī ļoti garšīgu maltīti. Brokastīs garšos kruasāns ar mocarellas sieru, bet pusdienas izsalkumu remdēs zaļie salāti ar falafela bumbiņām un kādu gardu kūku.

Sezonalitātei arī ir liela nozīme, tāpat kā vasarā vairāk aukstās kafijas un ziemā siltās, tā arī ar piemērotām maltītēm. Vasarā populāra ir rabarberu siera kūka, bet rudenī sēņu kišs. Mēs izmantojam svaigas un tepat Latvijā radītas izejvielas un to novērtē arī mūsu klienti. Taču ir arī nemainīgas vērtības, kuras ir populāras visās sezonās. Viena no tām būs klasiskā siera kūka. Siera kūka kas jau kļuvusi par Caffeine virtuves vizītkarti. Siera kūka kura piestāvēs gan svētkiem,  gan ikdienai!

Katru dienu ne tikai mūsu baristas lutina klientus, bet arī mūsu virtuves fejas.  

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.