Labdarības maratons “Roku Rokā”
Caffeine_24_nov_fotosesija-30

Labdarības maratonā “Roku Rokā” piedalās bērni un ģimenes, kurām Ziemassvētkos nepieciešams brīnums, kuram noticēt. Kāds labais darbs, kas viņu svētkus padarīs priecīgākus un skaistākus.

Šogad mēs, “Caffeine” komanda, kopā ar biedrību “Laiks Jauniešiem” organizējam dāvanu nodošanas punktus Caffeine kafejnīcās labdarības maratona “Roku Rokā” ietvaros.

Dāvanas paredzētas grūtībās nonākušajām ģimenēm, bērniem, jauniešiem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

Mēs esam pārliecināti, ka labie darbi jādara un tie tiek darīti visu gadu, tomēr Ziemassvētku laikā pasniegt palīdzīgu roku kādam, kuram tā tik ļoti nepieciešama ir vel svarīgāk.

“Caffeine” ir jauniešu iecienīta vieta, kur dzimst jaunas idejas, risinās aizraujošas sarunas un tiek nosprausti kopīgi mērķi. Tādēļ mūsu pienākums ir atbalstīt jauniešus, kuru iniciatīvas sniedzas ārpus ikdienas rūpēm un notikumiem, tos jauniešus, kuri ir gatavi veltīt savu laiku, enerģiju un citus resursus, lai pasauli padarītu labāku,” saka Ilze Dumceva, “Caffeine” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore.

KO DĀVINĀT?

  • Visu par ko priecātos mēs paši. Puzles, galda spēles, rotaļlietas, grāmatas, kancelejas preces, saldumus, tējas, kafju utt.

DĀVANA:

  • Dāvanai jābūt jaunai un nelietotai.
  • Aicinām nedāvināt pārtikas produktus kuri var sabojāties ( mandrīnus, citronus, apelsīnus utml.)

KĀ TAS NOTIEK?

  • Sagatavo vienu vai vairākas dāvanas, kuras vēlies nodot Ziemassvētkos šīm ģimenēm.
  • Klāt vari pievienot kādu kartīti ar novēlējumu. Ja gatavo dāvaniņu kādam konkrētam dzimumam un vecumam norādi uz iepakojuma.
  • Sagatavoto dāvanu atnes uz jebkuru Caffeine kafejnīcu un nodod baristām pie kafijas bāra.
  • decembrī mēs visas dāvanas nodosim biedrības “Laiks Jauniešiem” rokās, lai viņi tālāk šīs dāvanas nodotu ģimenēm.

ORGANIZATORS UN PROJEKTA NORISES LAIKS:

  • Projekta organizators biedrība “Laiks Jauniešiem”.
  • Projekta norises laiks 01.12.2021. – 20.12.2021.

Jau tagad gribām pateikt lielu paldies katram, kurš izlems sagatavot dāvaniņu, lai kādai mazai sirdij šie Ziemassvētki kļūtu par gada skaistākajiem svētkiem.

*Par citiem jautājumiem aicinām uzņēmumus, iestādes vai privātpersonas sazināties telefoniski +371 29 186 882 (Zane) vai elektroniski info@laiksjauniesiem.lv.