Labdarības maratons “Roku Rokā”
Caffeine_24_nov_fotosesija-30

Labdarības maratonā “Roku Rokā” piedalās bērni un ģimenes, kurām Ziemassvētkos nepieciešams brīnums, kuram noticēt. Kāds labais darbs, kas viņu svētkus padarīs priecīgākus un skaistākus.

Šogad mēs, “Caffeine” komanda, kopā ar biedrību “Laiks Jauniešiem” organizējam dāvanu nodošanas punktus Caffeine kafejnīcās labdarības maratona “Roku Rokā” ietvaros.

Dāvanas paredzētas grūtībās nonākušajām ģimenēm, bērniem, jauniešiem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

Mēs esam pārliecināti, ka labie darbi jādara un tie tiek darīti visu gadu, tomēr Ziemassvētku laikā pasniegt palīdzīgu roku kādam, kuram tā tik ļoti nepieciešama ir vel svarīgāk.

“Caffeine” ir jauniešu iecienīta vieta, kur dzimst jaunas idejas, risinās aizraujošas sarunas un tiek nosprausti kopīgi mērķi. Tādēļ mūsu pienākums ir atbalstīt jauniešus, kuru iniciatīvas sniedzas ārpus ikdienas rūpēm un notikumiem, tos jauniešus, kuri ir gatavi veltīt savu laiku, enerģiju un citus resursus, lai pasauli padarītu labāku,” saka Ilze Dumceva, “Caffeine” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore.

KO DĀVINĀT?

  • Visu par ko priecātos mēs paši. Puzles, galda spēles, rotaļlietas, grāmatas, kancelejas preces, saldumus, tējas, kafju utt.

DĀVANA:

  • Dāvanai jābūt jaunai un nelietotai.
  • Aicinām nedāvināt pārtikas produktus kuri var sabojāties ( mandrīnus, citronus, apelsīnus utml.)

KĀ TAS NOTIEK?

  • Sagatavo vienu vai vairākas dāvanas, kuras vēlies nodot Ziemassvētkos šīm ģimenēm.
  • Klāt vari pievienot kādu kartīti ar novēlējumu. Ja gatavo dāvaniņu kādam konkrētam dzimumam un vecumam norādi uz iepakojuma.
  • Sagatavoto dāvanu atnes uz jebkuru Caffeine kafejnīcu un nodod baristām pie kafijas bāra.
  • decembrī mēs visas dāvanas nodosim biedrības “Laiks Jauniešiem” rokās, lai viņi tālāk šīs dāvanas nodotu ģimenēm.

ORGANIZATORS UN PROJEKTA NORISES LAIKS:

  • Projekta organizators biedrība “Laiks Jauniešiem”.
  • Projekta norises laiks 01.12.2021. – 20.12.2021.

Jau tagad gribām pateikt lielu paldies katram, kurš izlems sagatavot dāvaniņu, lai kādai mazai sirdij šie Ziemassvētki kļūtu par gada skaistākajiem svētkiem.

*Par citiem jautājumiem aicinām uzņēmumus, iestādes vai privātpersonas sazināties telefoniski +371 29 186 882 (Zane) vai elektroniski info@laiksjauniesiem.lv.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.