Janvāris – Neapēd Zemeslodi mēnesis
Ilgstspeja-06

Mēs esam atbildīgi par savas nākotnes veidošanu. Caffeine ne tikai sniedz kvalitatīvus produktus, bet to dara videi, sabiedrībai un ekonomikai draudzīgā veidā.  Svarīgi ikkatram ar saviem ikdienas lēmumiem izvērtēt kādu ietekmēt tie var sniegt planētai.   Cilvēku saimnieciskā darbība ir sakarsējusi mūsu zemeslodi, tai šobrīd ir drudzis norāda“Dzīvnieku Brīvība”. Jeb ziemas kļūst arvien siltākas un vasaras tropiski karstākas, tāpēc ar savāk ikdienas izvēlēm varam planētai palīdzēt un mazliet ļaut uzelpot.

Arī mēs, Caffeine, aicinām savās maltīšu izvēlēs iekļaut kādu no augu valsts produktiem, lai katrs ar savu mazo darbību ļautu planētai atvilkt elpu. Mūsdienās, kad ēdienu un dzērienu piedāvājums ir tik plašs, šādas izvēles izdarīt ir ļoti viegli, un kāpēc gan sevi neizaicināt jaunajā gadā un neiepazīt jaunas garšas? Pienu nomainīt pret auzu vai kokosriekstu pienu, ierasto klasisko siera kūku nomainīt pret vegāno mango siera kūku, kuras sastāvā ir mandeļu milti,  krēmīgais kokosriekstu krēms un sulīgais mango.

Janvārī visos Caffeine atrodams īpašs “Neapēd Zemeslodi” piedāvājums,  pērkot mandeļu piena latti kopā ar sviestmaizi, ar humusu un saulē kaltētiem tomātiem iegūsti īpaši draudzīgu cenu, tikai 5,00 EUR. Kā arī  pasakot baristam slepeno kodu “Neapēd Zemeslodi” ir iespēja saņemt gabalu vegāno mango siera kūku par īpašo cenu 2,80 EUR.

Atceries nākot uz Caffeine ņem līdz savu krūzi  un saņem– 10% atlaidi kafijai un kafijas dzērienam.

Ļausim mūsu planētai atpūsties un maziem solīšiem mainīsim savas ikdienas izvēles.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.