Janvāris – Neapēd Zemeslodi mēnesis
Ilgstspeja-06

Mēs esam atbildīgi par savas nākotnes veidošanu. Caffeine ne tikai sniedz kvalitatīvus produktus, bet to dara videi, sabiedrībai un ekonomikai draudzīgā veidā.  Svarīgi ikkatram ar saviem ikdienas lēmumiem izvērtēt kādu ietekmēt tie var sniegt planētai.   Cilvēku saimnieciskā darbība ir sakarsējusi mūsu zemeslodi, tai šobrīd ir drudzis norāda“Dzīvnieku Brīvība”. Jeb ziemas kļūst arvien siltākas un vasaras tropiski karstākas, tāpēc ar savāk ikdienas izvēlēm varam planētai palīdzēt un mazliet ļaut uzelpot.

Arī mēs, Caffeine, aicinām savās maltīšu izvēlēs iekļaut kādu no augu valsts produktiem, lai katrs ar savu mazo darbību ļautu planētai atvilkt elpu. Mūsdienās, kad ēdienu un dzērienu piedāvājums ir tik plašs, šādas izvēles izdarīt ir ļoti viegli, un kāpēc gan sevi neizaicināt jaunajā gadā un neiepazīt jaunas garšas? Pienu nomainīt pret auzu vai kokosriekstu pienu, ierasto klasisko siera kūku nomainīt pret vegāno mango siera kūku, kuras sastāvā ir mandeļu milti,  krēmīgais kokosriekstu krēms un sulīgais mango.

Janvārī visos Caffeine atrodams īpašs “Neapēd Zemeslodi” piedāvājums,  pērkot mandeļu piena latti kopā ar sviestmaizi, ar humusu un saulē kaltētiem tomātiem iegūsti īpaši draudzīgu cenu, tikai 5,00 EUR. Kā arī  pasakot baristam slepeno kodu “Neapēd Zemeslodi” ir iespēja saņemt gabalu vegāno mango siera kūku par īpašo cenu 2,80 EUR.

Atceries nākot uz Caffeine ņem līdz savu krūzi  un saņem– 10% atlaidi kafijai un kafijas dzērienam.

Ļausim mūsu planētai atpūsties un maziem solīšiem mainīsim savas ikdienas izvēles.