Zero waste: dzīvesstils nākotnei
kafijas_pupinas_02

Lietas lieki nesarežģījot – zero waste ir dzīvesveids, kura mērķis ir neradīt atkritumus, kas nonāktu izgāztuvē. Ikdienas dzīvē par pamatu tiek izmantota 5 R burtu piramīda: Refuse, Reduce, Reuse, Rot, Recycle (atsakies, samazini, izmanto atkārtoti, kompostē, pārstrādā).

Par trendu jaunais dzīvesveids kļuvis tieši tādēļ, ka cilvēki arvien vairāk ievēro, kā viņu ikdienas izvēles ietekmē dabu. Globālā sasilšana un atkritumu kalni ir reāli un pamanāmi. Izvēloties produktus, kas draudzīgāki dabai, tiek rosināta attīstība šajā virzienā. Redzot pieprasījumu arī Caffeine sāk mainīt paradumus un radīt produktus, kurus patērētājs vēlas, līdz ar to arī lielie uzņēmumi kļūst zaļāki.

Aktuālie trendi

#Šobrīd aktuālākā tēma – sejas maskas. Izvēlies auduma sejas masku, ko izmazgājot vari lietot vairākkārt. Draudzīgāk ne tikai dabai, bet arī maciņam.

#Dzīvnieku valsts produktu samazināšana uzturā kļūst arvien aktuālāka. Industriālā lopkopība ir viens no lielākajiem gaisa piesārņotājiem, tādēļ gaļas un piena produktu izmantošanas samazināšanai ir nozīmīga loma dabai draudzīgā dzīvesveidā. Arī Caffeine savā sortimentā piedāvā plašas augu valsts piena alternatīvas. 

#Daudz uzmanības tiek pievērsts ēdiena atkritumiem. Svarīgi plānot un sagādāt tieši tik pārtikas, cik nepieciešams, lai pārpalikumi nebūtu jāmet ārā.

#Gandrīz katram ir gadījies saņemt jubilejā dāvanu, ko īsti negribējās. Dāvinātājs noteikti vēlējies iepriecināt, bet nav trāpījis mērķī, un nu jāliek tas zilonis plauktiņā un regulāri no tā jāslauka putekļi. Lai šādu situāciju nebūtu, svarīgi gan draugus, gan ģimeni informēt par savām vēlmēm un palūgt, lai nedāvina mazus nieciņus, jo arī bez tiem svētki būs skaisti. Piemēram, lūdz, lai tavā vārdā noziedo kādam konkrētam labdarības projektam.

#Labus darbus dāvināt ir visvērtīgāk un parasti arī vislētāk. Piemēram, izpalīdzi ar kādu ikdienas darbu, kas būtiski atvieglos tuvinieka vai svešinieka dienu.

#Šobrīd daļā kafejnīcu vai restorānā ir iespēja bez maksas uzpildīt savu ūdens pudeli, lai izvairītos no plastmasas pudeļu patēriņa. Izvēlies ikdienai uzsildāmu ūdens pudeli un palīdzi dabai elpot. Caffeine savās tirdzniecības vietās saviem klientiem piedāvā ūdens krānu no kura ērti vari papildināt savus dzeramā ūdens krājumus.

Padari šo pavasari par labo darbu darīšanas sākumu, lai vēlāk tas kļūtu par ikdienu!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.