Caffeine saņem “Dažādības balvu 2023”
LV_RP_fonstrickavilla_20230601-218

Atbilstoši dažādības, pretdiskriminācijas un ilgtspējas jomas ekspertu veiktajam publiskajam izvērtējumam, SIA “Reitan Convenience Latvia” (zīmols “Caffeine”) saņem “Dažādības balvu 2023” nominācijā “Daudzveidības izcilnieks”. Šis apbalvojums ir vērtīgs atzinības apliecinājums uzņēmuma iniciatīvām veicināt dažādību, vienlīdzību un iekļaušanu kā vienu no būtiskām uzņēmuma prioritātēm.

“Dažādības balva” tiek pasniegta uzņēmumiem, kurus pēc publiski pieejamās informācijas izvērtējuši un aizklāti nominējuši balvai dažādības, pretdiskriminācijas un ilgtspējas jomas eksperti. Izvērtēšanas kritēriji atbilst Eiropas Savienības dažādības novērtēšanas metodikai, kas ietver tādu “Caffeine” darbības jomu novērtēšanu kā dažādības pārvaldības politika un vadlīnijas, infrastruktūra, pieejamības un piekļūstamības iespējas, darbinieku atlases principi, karjeras attīstība u.c.

“Dažādība ir viens no pamatprincipiem, kas veido uzņēmuma kultūru. Mēs ticam, ka dažādu cilvēku, ideju, pieredzes un perspektīvu apvienošana rada īstus dārgumus un veicina mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mēs cenšamies radīt videi draudzīgu un iedvesmojošu darba vietu, kurā visi darbinieki jūtas cienīti, novērtēti un iedrošināti dalīties ar savām idejām un īstenot savu patieso potenciālu. Šī balva ir novērtējums ikvienam uzņēmuma darbiniekam,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

“Reitan Convenience Latvia” atzīst un ciena ikvienu indivīdu, neatkarīgi no tā, kurā dzīves posmā viņš atrodas, kādā kultūrā ir uzaudzis, kādas ir viņa funkcionālās iespējas vai kāda ir viņa dzimuma identitāte. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt vienlīdzīgas iespējas, drošu un patīkamu darba vidi un veicināt progresu karjeras attīstībā visiem darbiniekiem, tādēļ uzņēmums turpina nepārtraukti mācīties un izglītot arī savus darbiniekus, lai veidotu vēl iekļaujošāku darba vidi un atbalstītu sabiedrības iniciatīvas dažādības veicināšanā.

Uzņēmums izsaka pateicību ekspertiem un tic, ka šī atzinība kalpos par iedrošinājumu arī citiem dažādības kultūru veidošanā, ļaujot katram justies iekļautam un cienītam.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.