Caffeine Ilgtspējas indeksā  iegūst Platīna kategoriju un Godīgas tirdzniecības balvu 2023
Balva

Ceturto gadu pēc kārtas “Reitan Convenience Latvia” saņem novērtējumu Ilgtspējas indeksā, taču šogad pirmo reizi saņēmuši Platīna kategoriju, kā arī kļuvuši par Ārlietu ministrijas Godīgas tirdzniecības balvas 2023 ieguvējiem par atbildīgu uzņēmējdarbību, tādējādi uzrādot ļoti augstu un pārdomātu sniegumu korporatīvās ilgtspējas un atbildības jomā.

Ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības prakse SIA “Reitan Convenience Latvia” (“Caffeine”) novērojama izvirzītajos uzņēmuma mērķos, dažādos darbības virzienos, piedāvātajā sortimentā un ilgtspējīgā domāšanā, kas rada ieguldījumu nākotnes attīstībā un atstāj pozitīvu ietekmi uz apkārtējo vidi, darba tirgu, sabiedrību un valsti kopumā.

“Ilgtspējas jautājumi ieņem būtisku lomu “Reitan Convenience Latvia” ikdienā un dažādu lēmumu pieņemšanā. Mums ir svarīgi īstenot aktivitātes un iesaistīties iniciatīvās, kas veicina izaugsmi, saudzē vidi un aizsargā dažādas sabiedrības grupas. Ar ilgtspējīgas domāšanas principu īstenošanu praksē vēlamies atstāt savu nospiedumu tādās jomās kā veselība un labklājība, dzimumu līdztiesība, darbs un ekonomiskā izaugsme, atbildīgs patēriņš un ražošana, ilgtspējīgas kopienas un vides aizsardzība. Esam saviļņoti, ka mūsu ieguldījums ir pamanīts, un to novērtē arī citi!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

“Reitan Convenience Latvia” īstenotās ilgtspējas aktivitātes pēdējā gada laikā saistītas ar finanšu līdzekļu un produktu ziedošanu vairākiem labdarības mērķiem, piemēram, dzimumu līdztiesības un dažādības iekļaušanas politikas ieviešanu uzņēmumā; dalību ikgadējā Lielajā talkā un Zemes stundā; atteikšanos no sprostos dētu vistu olu izmantošanas tirgotajos produktos; uzsākot stratēģisku partnerību ar bezpeļņas organizāciju EAT ilgtspējīgas pārtikas aprites veicināšanai u.c. Nupat saņemta Dažādības balva 2023 nominācijā “Daudzveidības izcilnieks”.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura pamatā ir starptautiski atzīta metodoloģija, kas ietver dažādus kritērijus un to objektīvu novērtējumu, lai noteiktu uzņēmuma darbības ilgtspējas un atbildīgas uzņēmējdarbības līmeni. Ilgtspējas indeksu piedāvā Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, lai izceltu labās prakses un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri sekmē Latvijas attīstību ilgtermiņā.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.