“Caffeine” stāda kokus ilgtspējīgākai rītdienai
DSC02282

13. maijā “Reitan Conveniece Latvia” atbalsta biroja darbinieki, un “Caffeine” baristas Tomes pagasā kopā stādīja kokus, īstenojot iepriekšējā gada rudenī pausto apņemšanos.

“Šķiet, pavisam nesen, rudenī, mēs visi kopā apgājām apkārt pasaulei #Walk15 izaicinājuma ietvaros, veicinot aktīvāku dzīvesveidu un CO2 izmešu mazināšanu. Koku stādīšana ir vēl viena “Reitan” grupas iniciēta aktivitāte Baltijas valstīs. Koki nodrošina ēnu un regulē mūsu planētas temperatūru un mitrumu, tā palīdzot kontrolēt klimata pārmaiņas un novērst dabas katastrofas. Tāpēc koku stādīšana ir lielisks ieguldījums mūsu visu ilgtspējīgākā nākotnē!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Koku stādīšana ir viens no galvenajiem ekspertu ieteikumiem globālās sasilšanas apkarošanai. Tie absorbē oglekļa dioksīdu no atmosfēras, darbojoties kā oglekļa rezervuāri, un atbrīvo skābekli, uzlabojot gaisa kvalitāti. Koki nodrošina barību dažādiem dzīviem organismiem, tostarp cilvēkiem, un palīdz novērst augsnes eroziju. Tiek lēsts, ka, lai apgādātu vienu cilvēku ar skābekli, nepieciešami 22 koki.