Caffeine kļūst par “Baltic Pride” oficiālo kafijas vietu. Apmeklētājiem piedāvā “Rainbow” latte.
Nedēļas kafija_10.06.16.06._1900x600_web

Mudinot sabiedrību būt iekļaujošiem, svinot dažādību un paužot atbalstu LGBTQ kopienai, “Caffeine” kafejnīcas visā Latvijā kļuvušas par oficiālo “Baltic Pride” kafijas vietu. Līdzās īpašai kafijai “Rainbow” latte, ko “Caffeine” piedāvās klientiem “Baltic Pride” norises nedēļā, klienti vairākus mēnešus kafiju varēs baudīt no īpaša dizaina līdzi ņemamām kafijas krūzītēm.

“Mēs ticam, ka pozitīvas pārmaiņas un ceļš uz iekļaujošu sabiedrību nav kaut kas tāds, ko mums uzdāvinās citi, – tas jāveido pašiem katru dienu ar savu darbu un attieksmi. To atceramies, domājot gan par saviem darbiniekiem, gan par klientiem. Ikviens ir pelnījis vienlīdzīgu attieksmi un iespēju justies drošībā, būt gaidīts un pieņemts neatkarīgi no dzimuma, etniskās piederības, ādas krāsas, vecuma, invaliditātes, seksuālās orientācijas, dzimuma identitātes un reliģiskās vai politiskās pārliecības. Turklāt tam ir daudz priekšrocību: dažādība ikdienu padara interesantāku, krāsaināku, pārsteidzošāku, jo sev līdzi nes dažādus viedokļus, pieredzes, zināšanas un prasmes. Tā ir mūsu kā uzņēmuma pārliecība. Tādēļ aicinām ikvienu svinēt dažādību, būt iekļaujošiem un priecāties par atšķirībām kopā ar mums,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” (“Caffeine” un “Narvesen”) valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

 

Ziedi un varavīksne, kas kļuvuši par LGBTQ kopienas simbolu, “Baltic Pride” laikā ikvienu uzrunās arī “Caffeine” kafejnīcās. Demonstrējot zīmola vērtības un paužot atbalstu “Baltic Pride”, “Caffeine” zīmols savu kafejnīcu sortimentā iekļāvis īpašu LGBTQ kopienu simbolizējošu dzērienu – ”Rainbow” latte, ko apmeklētāji tāpat kā citus dzērienus varēs baudīt no īpaši “Baltic Pride” veltīta jauna dizaina krūzītēm. ”Rainbow” latte “Caffeine” kafejnīcu sortimentā visā Latvijā būs pieejama “Baltic Pride” nedēļā no 10. līdz 16 jūnijam. Tāpat, atbalstot LGBTQ kopienu, “Caffeine” komanda piedalīsies arī tradicionālajā  “Baltic Pride” gājienā 15. jūnijā, savukārt dienu iepriekš zīmols tiks pārstāvēts “Dažādības un iekļaušanas forumā”.

 

“Kustība “Pride” Latvijā ir attīstījusies un kļuvusi par lielāko cilvēktiesību notikumu reģionā. Atbalsts LGBTQ kopienai ir drosmes un vērtību apliecinājums, un tāda zīmola kā “Caffeine” pievienošanās vien apliecina, ka Latvija kļūst iekļaujošāka un atvērtāka dažādībai. “Caffeine” atbalsts nostiprina sajūtu LGBTQ kopienai, ka tā ir droša un iekļaujoša vieta ikvienam apmeklētājam, bet vienlaikus arī katram darbiniekam, kur ikviens var tikt novērtēts savā dažādībā. Šogad “Baltic Pride” ir nozīmīgāks nekā jebkad agrāk, jo Latvija ir pievienojusies to valstu lokam, kur tiks sargātas visas ģimenes, tādēļ katrs “Caffeine” apmeklējums un katrs malks no īpašās “Baltic Pride” krūzes būs kā dalība šajos Latvijai un Eiropai nozīmīgajos svētkos”, saka “Baltic Pride” līdzpriekšsēdētājs Kaspars Zālītis.

 

Sperot nozīmīgu soli pretī cieņpilnas attieksmes veicināšanai Latvijas sabiedrībā, SIA “Reitan Convenience Latvia” 2021. gadā kļuva par vienu no uzņēmumiem, kuri parakstījuši Latvijas Dažādības hartu – brīvprātīgu vienošanos, kuras mērķis ir veidot iekļaujošu sabiedrību un mazināt un novērst jebkāda veida diskrimināciju gan uzņēmumā, gan jebkurās norisēs ārpus darba vietas. Parakstot Dažādības hartu, uzņēmums apņēmies veicināt iekšējo kultūru, kurā tiek novērtēta savstarpējā cieņa, dažādība un iekļaušana.

 

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.