“Reitan Convenience Latvia” saņem Zaļā biroja apliecinājumu
1_bilde

Kopš 2021. gada Reitan Convenience uzņēmumiem visās 7 valstīs (Baltijā un Skandināvijā) ir vienota ilgtspējas stratēģija 2022-2030, kas papildināta ar detalizētu aktivitāšu plānu tādās jomās kā jaunu produktu attīstība un inovācijas, augu valsts produktu iekļaušana sortimentā, esošo produktu pilnveide, izslēdzot riska produktus, dažādas kaitīgās piedevas, palmu eļļu, samazinot cukura daudzumu produktos, produktu iepakojuma nomaiņa uz pārstrādājamiem materiāliem, atkritumu mazināšana, energoefektivitātes uzlabošana tirdzniecības vietās, piegādātāju iesaiste ilgtspējas mērķu sasniegšanā, produktu izcelsmes izsekojamība, atbildīga audzēšana un ražošana, sabiedrības atbalsta aktivitātes un komandas kompetenču attīstība.

Reitan Convenience Stratēģijā Antropocēna laikmetā vienā no ietekmes zonām “KLIMATA JAUTĀJUMU RISINĀŠANA, KAS RADA BŪTISKAS IZMAIŅAS” 1.ambīcija nosaka plānu īstenot tādu rīcību klimata jomā, kas ir saskaņā ar Parīzes nolīgumā noteikto emisiju samazināšanu līdz līmenim, kas atbilst 1,5°C mērķim, izvirzot zinātniski pamatotus mērķus emisiju samazināšanai.

Lai to sasniegtu, šī gada sākumā SIA “Reitan Convenience Latvia” (Caffeine un Narvesen) uzsāka WWF programmu Zaļais birojs, kas ir praktiska vides pārvaldības sistēma birojiem, un ar kuras palīdzību iespējams ietaupīt līdzekļus, kā arī samazināt ekoloģiskās pēdas nospiedumu un siltumnīcefekta gāzu emisijas. Zaļā biroja programma sniedz nepieciešamo informāciju un rīkus, lai organizācija spētu veiksmīgi izvirzīt vēlamos mērķus, novērtēt panākto progresu, kā arī uzraudzīt izvirzīto mērķu sasniegšanu videi draudzīga biroja darbībai.

Lai labāk izprastu nepieciešamos uzlabojumus, uzņēmums veica sākotnējās situācijas novērtējumu. Zaļā biroja vides pārvaldības sistēmas pašnovērtējums palīdzēja atklāt jomas, kur mūsu uzņēmumam un birojam ir vislielākā ietekme uz vidi.

Programmas ietvaros arī WWF Zaļā biroja eksperts veica pārbaudi SIA “Reitan Convenience Latvia” biroja telpās, un, balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, RCL Zaļā biroja komanda sagatavoja vides pārvaldības gada plānu, kurā tika izvirzīti vides programmas mērķi, kā arī sastādīts aktivitāšu plāns.

2024. gada maijā RCL saņēma Zaļā biroja apliecinājumu kopā ar tiesībām izmantot Zaļā biroja logo. Zaļā biroja apliecinājums norāda, ka izstrādātā vides pārvaldības sistēma atbilst noteiktiem kritērijiem un uzņēmums ir apņēmies pastāvīgi uzlabot biroja aktivitātes. Zaļā biroja apliecinājums ļauj arī mūsu klientiem, darbiniekiem, sadarbības partneriem un citām ietekmes pusēm uzzināt, ka uzņēmums efektīvi uzlabo uzņēmuma un biroja darbību ilgtermiņā.

Par WWF programmu Zaļais birojs:

Šobrīd Zaļā biroja programmai pievienojušies gandrīz 200 uzņēmumi un organizācijas. Sistēma tiek veiksmīgi īstenota vairāk nekā 500 birojos, iesaistot vairāk nekā 67 000 darbinieku. Programma ir izstrādāta Somijā un tiek īstenota vēl 5 valstīs, gūstot arvien plašāku atzinību no uzņēmumiem.

https://lv-pdf.panda.org/iesaisties/zalais_birojs/

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.