Noslēdzies Caffeine atbalstītais “Baltic Pride 2024” pasākums
ERX07192

No 6. līdz 15. jūnijam Rīgā norisinājās lielākais cilvēktiesību notikums Baltijā “Baltic Pride 2024”. “Baltic Pride” ir ikgadējs pasākums ar mērķi veicināt un aizstāvēt LGBTQ+ kopienas tiesības Baltijas reģionā. Katru gadu tas pulcē tūkstošiem dalībnieku no dažādām valstīm, lai svinētu daudzveidību, vienlīdzību un mīlestību

Šogad “Baltic Pride” aicināja ikviena sirdij atplaukt un saskatīt dažādības burvību cilvēkos mums apkārt. Pasākuma rīkotāji aicināja ļaut Rīgai uzplaukt kā iekļaujošai un drosmīgai Baltijas pilsētai un sabiedrību būt arvien pieņemošākai pret ikviena dažādību.

Baltic Pride ietvaros 2024. gada 14. jūnijā norisinājās “Dažādības un iekļaušanas forums 2024”. Šogad forums piedāvāja programmu, kurā īpaša uzmanība tiks pievērsta dažādības komunikācijas attīstībai, neirodažādības jautājumiem un dažādības ietekmei uz ekonomiku. Risinot neirodažādības un citus svarīgus jautājumus, iespējams iedvesmot pārmaiņas un veicināt vienlīdzību visās nozarēs. Trauksme, dzirdes un uztveres traucējumi ir pieredzes, kas ir acīm neredzamas, bet būtiski ietekmē desmitiem tūkstošu cilvēku dzīvi Latvijā un miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Ar stāstu par to, kā dažādību piedzīvo Reitan Convenience Latvia savos zīmolos Narvesen un Caffeine, Forumā piedalījās ar Dace Dovidena: “Dažādība ir savstarpēji saistīta, mums tā ir jāaplūko no visām perspektīvām. Mēs katrs, gluži kā ziedi, esam atšķirīgi savā būtībā, un visi kopā veidojam vienu skaistu kopumu – visdažādāko ziedu pilnu pļavu.”

Foruma īpašā viešņa bija arī Oslo mēre Anne Lindboe, kura uzstājās ar runu par iekļaujošām pašvaldībām.

14.jūnija vakarā norisinājās arī Dažādības balvas svinīgā pasniegšanas ceremonija, kurā SIA “Reitan Convenience Latvia” (zīmoli “Narvesen” un “Caffeine”) saņēma “Dažādības balvu 2024” nominācijā “Daudzveidības čempions”. Šis apbalvojums ir vērtīgs atzinības apliecinājums uzņēmuma iniciatīvām veicināt dažādību, vienlīdzību un iekļaušanu kā vienu no būtiskām uzņēmuma prioritātēm. 

Dace Dovidena: “Lieliskākā komanda ever!!! Esmu ārkārtīgi lepna paziņot, ka Reitan Convenience Latvia atkal ieguva Dažādības čempionu balvu! Tas viss ir pateicoties visu mūsu lieliskajam draudzīgajam un iekļaujošajam kolektīvam!!! Esmu lepna par visiem mums!!! Paldies visiem, kas cīnās un atbalsta dažādību, jo ikviens cilvēks ir vērtība un katram ir savs īpašajās skaistums!!!”

Pozitīvas pārmaiņas un ceļš uz iekļaujošu sabiedrību nav kaut kas tāds, ko mums uzdāvinās citi, – tas jāveido pašiem katru dienu ar savu darbu un attieksmi. Ikviens ir pelnījis vienlīdzīgu attieksmi un iespēju justies drošībā, būt gaidīts un pieņemts neatkarīgi no dzimuma, etniskās piederības, ādas krāsas, vecuma, invaliditātes, seksuālās orientācijas, dzimuma identitātes un reliģiskās vai politiskās pārliecības. Turklāt tam ir daudz priekšrocību: dažādība ikdienu padara interesantāku, krāsaināku, pārsteidzošāku, jo sev līdzi nes dažādus viedokļus, pieredzes, zināšanas un prasmes.

Baltic Pride 2024 pasākumu kopums noslēdzās ar tā kulmināciju – gājienu par vienlīdzību “Until we are all equal” jeb “Līdz mēs visi būsim vienlīdzīgi”. Gājienā piedalījās aptuveni 7000 dalībnieku, tai skaitā desmitiem organizāciju un uzņēmumu no visas Baltijas. Arī Reitan Convenience Latvia vadības komanda un kolēģi no atbalsta biroja un Caffeine ar prieku atbalstīja Baltic Pride, piedaloties gājienā Rīgas ielās.

Gājiena vadmotīvs bija svinēt partnerattiecību regulējuma ieviešanu Latvijā, kas stāsies spēkā ar šī gada 1. jūliju un ļaus visiem pāriem reģistrēt savu partnerību, tai skaitā viendzimuma pāriem.

Lai iestātos par iekļaujošu un saliedētu Latvijas sabiedrību un paustu nostāju Caffeine šogad 10.06.-16.06. kļuva par Baltic Pride oficiālo kafijas vietu – klientiem piedāvājot baudīt īpašu nedēļas kafiju Rainbow latte no īpaša dizaina kafijas krūzēm ar veltījumu Baltic Pride atbalstam, savukārt Pride dizaina krūzes Caffeine būs pieejamas vēl visu vasaru.

“Baltic Pride” ir Baltijā lielākais cilvēktiesību notikums, kas kopš 2009. gada katru gadu norisinās vienā to trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgā, Viļņā vai Tallinā.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.