Caffeine klienti ziedo karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem
Caffeine_origo_terase-69

Caffeine kafejnīcās 2022. gadā tika izvietotas ziedojumu kastītes, aicinot kafijas cienītājus ziedot karā cietušo Ukrainas iedzīvotāju atbalstam. Līdz šim Caffeine klientu ziedojumu summa pārsniedz 2500 eiro, kas tiek nodota Sarkanajam Krustam atbalsta organizēšanai.

Caffeine saziedotie naudas līdzekļi 2022. gadā bija 1542.62 eiro, bet 2023. gadā līdz šim ziedojumu kastītēs saskaitīti 1040.62 eiro. Naudas līdzekļi ar Sarkanā Krusta iesaisti tiek novirzīti dažādām vajadzībām – medicīniskās palīdzības sniegšanai Ukrainas iedzīvotājiem un armijai, pirmās nepieciešamības precēm, pārtikas un apģērba iegādei, kā arī citām vajadzībām.

“Izsakām pateicību katram Caffeine klientam un viesim par ziedojumu un iesaisti atbalsta veicināšanā Ukrainas tautai un karā cietušajiem. Mēs ticam, ka kopīgiem spēkiem varam sniegt ne tikai praktisku atbalstu, bet arī būt par atbalsta plecu tiem, kuriem nepieciešams spēks izturēt un ticēt Ukrainas uzvarai,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Ziedojumu kastītes Caffeine kafejnīcās pieejamas joprojām, turpinot vākt līdzekļus Ukrainas karā cietušo iedzīvotāju atbalstam.

Laipni gaidīti ciemos tuvākajā Caffeine: https://caffeine.lv/kafejnicas/