Atklāta Caffeine kafejnīca Akropole Alfa 2. stāvā
Caffeine Alfa jзlijs 21, 2023 54

Ar lakonisku, elegantu dizainu un aicinošu atmosfēru iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole Alfa” 21. jūlijā tika atklāta Caffeine kafejnīca. Tā atrodas iepirkšanās centra 2. stāvā tieši virs informācijas centra.

Jaunā kafejnīca būs ideāla vieta nesteidzīgai kafijas baudīšanai un iedvesmojošām sarunām. Tās dizains veidots tā, lai radītu mierīgu, relaksējošu vidi un ļautu apmeklētājiem baudīt kafiju ar komfortu. Kafejnīcas platība ir 71 kv.m., un tās sēdvietu iekārtojums ir veidots ērts un patīkams dažādām gaumēm – malkojot kafiju pie bāra, baudot kafijas dzērienu un uzkodu pie galdiņa vai apvienojot kafijas pauzi ar nesteidzīgām sarunām, sēžot dīvāniņā.

“Ar prieku atklājām mūsu jauno Caffeine kafejnīcu iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole Alfa”, kas nu jau ir 27 kafejnīca Latvijā. Mums ir svarīgi, lai ikdienu klientiem ir iespēja patīkamā vidē baudīt kvalitatīvu un ekoloģisku kafiju ar izcilu garšu, patiesi izcils kafijas piedzīvojums” stāsta SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Jaunās “Caffeine” kafejnīcas darba laiks ir katru dienu no 10.00 līdz 21.00. Tās atrašanās vieta “Akropole Alfa” atrodama te: https://www.akropolealfa.lv/lv/alfa/centra-plans.
Gaidīsim Jūs ciemos!