ZEMES STUNDA 25. martā, pievienojies! 
Untitled design (46)

Mēs, Caffeine, zinām ka ikvienā no mums ir spēks pozitīvi ietekmēt mūsu planētu, tāpēc aicinām iesaistīties aktivitātēs un apliecināt savu apņēmību saudzēt mūsu planētu un tās daudzveidību, lai kopā padarītu dabas stāvokli labāku kā tas ir šobrīd.   

Šogad, vēlamies pievērst uzmanību dabas daudzveidībai un bagātībai, tādēļ aicinām izmantot šo dienu pārgājienam vai garākai pastaigai vienatnē,  kopā ar draugiem vai ģimeni. Vietnē https://latvianroutes.com/ atradīsiet daudzas idejas un bezmaksas maršrutus, lai lieliski un jēgpilni pavadītu laiku.  

Kā ikkatru gadu, vides akcijas “Zemes stundas” laikā, visā pasaulē tiks izslēgtas gaismas gan mājokļos, gan sabiedriskās vietās, lai radītu retu vienotības brīdi un pievērstu sabiedrības uzmanību arvien pieaugošajiem klimata pārmaiņu draudiem un dzīvās dabas izzušanai. Arī šogad Zemes stundā ikviens ir aicināts atslēgties no ierastās ikdienas un veltīt vienu stundu zemei.  

Mēs pievienosimies “Zemes stundai”, izslēdzot fasādes apgaismojumus Caffeine tirdzniecības vietās. Nāc pie mums, paņem izcili garšīgu kafiju un dodies ielās, lai solidarizētos ar citiem pasaules iedzīvotājiem un parādītu, ka Tev rūp mūsu planēta. 

Izslēdz gaismu 25.03. plkst. 20:30 un esi vienots!