Caffeine pievienojas iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”
Nulles tolerance pret korupciju (2)

Pievienojoties vairākiem Latvijas uzņēmumiem, kuri pauduši apņēmīgu nostāju pret koruciju, SIA Reitan Convenience Latvia (“Caffeine”) 3. aprīlī parakstījusi “Sabiedrības par atklātību – Delna” iniciatīvu “Nulles tolerance pret korupciju”.

Parakstot šo iniciatīvu, uzņēmums apliecina, ka apņemas ieviest un sekmēt atklātības principus, īstenot pretkorupcijas politikas un procedūru ieviešanu un publiskošanu uzņēmumā un uzņēmējdarbības vidē kopumā, kā arī informēt sadarbības partnerus, ieinteresētās puses un sabiedrību kopumā par atbalstu iniciatīvai.

“Mēs apzināmies, ka visā pasaulē strauji aug pieprasījums pēc uzņēmumu darbības atklātības un caurspīdīguma, ko vēlas redzēt klienti un biznesa partneri.Reitan Convenience Latvia antropocēna stratēģijā iekļautie mērķi un vērtības paredz nostiprināt mūsu kā atbildīga sabiedrības posma lomu un būt vieniem no līderiem, veidojot jaunu sabiedrības izpratni par mūsu nozari. Caurspīdīga un pārskatāma darbība, kas balstīta godīgumā un atklātībā, ir neaizstājams rīks ceļā uz šo mērķu īstenošanu. Aicinim arī citus uzņēmumus pievienoties iniciatīvai, lai kopā veicinātu Latvijas uzņēmējdarbības vides caurspīdīgumu,” saka SIA Reitan Convenience Latvia (Caffeine) Valdes priekšēdētāja Dace Dovidena.

2021. gadā “Sabiedrība par atklātību – Delna” veica pētījumu “Pretkorupcijas datu publiskošanas prakse uzņēmumos Latvijā 2021”, vērtējot, kā uzņēmumos ieviestas pretkorupcijas programmas, kāda ir darbinieku, vadības un valdes atbildība un vai uzņēmumos pastāv trauksmes celšanas mehānismi. Balstoties uz pētījumu, “Delna” izstrādājusi iniciatīvu “Nulles tolerance pret korupciju” un “Atklāta biznesa vadlīnijas”, kas var palīdzēt uzņēmumiem attīstīt un uzlabot iekšējās korupcijas novēršanas programmas un norādīt uz informāciju, kuru publiskot, ja šādas programmas un prasības uzņēmums jau izpilda iekšēji, bet par tām nerunā publiski.

Ar “Sabiedrības par atklātību – Delna” pētījuma secinājumiem var iepazīties šeit, bet ar “Atklāta biznesa vadlīnijām” – šeit.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.