Caffeine turpmāk izmantos tikai ekoloģiski audzētas kafijas pupiņas
20180122-4A1A0952

Apzinoties, ka kafijas audzēšana no ekoloģiskām izejvielām ir vērtīgs pienesums apkārtējās vides saglabāšanai, Caffeine no 2022. gada 15. jūnija kļūs par vienīgo kafejnīcu ķēdi Baltijas valstīs, kas savu kafiju gatavos tikai no ekoloģiski audzētām kafijas pupiņām.

Jaunās kafijas pupiņas tiks audzētas ar videi draudzīgām metodēm tikai kafijas saimniecībās, kurām ir piešķirts organiskas kafijas audzēšanas sertifikāts. To augsne tiks bagātināta tikai ar bioloģisku mēslojumu, piemēram, pupiņu mizām, kompostu no mīkstuma, kas palicis pāri pēc pupiņu izņemšanas, un citām. Šāda pieeja nodrošinās ne tikai kvalitatīvākas kafijas pupiņas, bet arī ļauj saudzēt vidi pašās pupiņu audzēšanas vietās.

Komentējot pāreju uz organiskajām kafijas pupiņām, Caffeine mātesuzņēmuma Reitan Convenience valdes priekšsēdētāja Mariete Kristensone uzsver:

“Mūsu ieskatā ilgtspēja ir mūsdienīga uzņēmuma vadošais motīvs. Ņemot vērā sabiedrības pieprasījumu un uzņemoties atbildību pret mūsu klientiem, mēs esam apņēmušies arī turpmāk virzīt mūsu uzņēmējdarbību ekoloģiskā un ilgtspējīgā virzienā. Mēs esam apņēmības pilni izmantot mūsu dziļi iestrādātās uzņēmuma vērtības, lai mainītu pieeju soli pa solim un kļūtu arvien atbildīgāki pret dabas resursiem.”

“Mēs, Caffeine, esam gatavi uzsākt un vadīt inovācijas, kas palīdzēs padarīt ilgtspējību par mūsu ikdienu arī Latvijā. Pāreja uz ekoloģisku kafiju un produktu izmantošanu, kas ražoti no atjaunojamām izejvielām, ir nozīmīgs solis ceļā uz ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku kafijas tirgu,” norāda Caffeine valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Pāreja uz organiski audzētu kafiju ir vēl viens solis ceļā uz Caffeine kā ekoloģiski atbildīgu un ilgtspējīgu uzņēmumu. Šīs ambīcijas nopietnus apgriezienus uzņēma 2020. gadā, kad Caffeine atteicās no plastmasas iepakojumu, ēšanas piederumu un salmiņu izmantošanas un plastmasas krūzīšu vietā sāka lietot dabiskas, 100% pārstrādājamas līdzi ņemamās papīra krūzes. Šīs krūzes tiek ražotas no papīra, kas savukārt tiek iegūts no Somijas kokiem, kas auguši ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Vēl viens būtisks solis uz plastmasas lietojuma samazināšanu bija uzņēmuma lēmums visās Caffeine kafejnīcās Latvijā ieviest bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punktus, lai mazinātu plastmasas ūdens pudeļu patēriņu.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.