Caffeine piešķirts “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statuss
20210105-0B0A6379_800x600

Caffeine piešķirts Ģimenei draudzīgas darbavietas statuss

5. aprīlī  Caffeine saņēmis lieliskas ziņas: pēc pieteikuma izvērtējuma, atzīstot uzņēmuma atbilstību vērtēšanas kritērijiem, piešķirts “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statuss.

 Sabiedrības integrācijas fonda programma “Ģimenei draudzīga darbavieta” dibināta 2020. gadā. Tās mērķis ir sekmēt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību Latvijā, mudinot darba devējus rūpēties par savu darbinieku spēju līdzsvarot privāto un profesionālo dzīvi.

“Mums ir ļoti svarīgi, lai katrs no kolēģiem neatkarīgi no vecuma, dzimuma, etniskās piederības, privātās dzīves apstākļiem un citiem faktoriem darba vietā justos ērti un labi, jo tikai tā var vairot pozitīvismu un katru dienu ar smaidu sagaidīt kolēģus un klientus. Lai justos labi, ir ne tikai atbildīgi jāstrādā, bet arī produktīvi jāatpūšas. Daudziem no mums atgūt enerģiju palīdz ģimene – vienalga, vai tas būtu dzīvesbiedrs, vecāki, bērni, mīļotais suns, kaķis vai visskaistākais kaktuss pasaulē. Laiks, ko varam veltīt sev un tiem, ko mīlam, ir ārkārtīgi vērtīgs, tāpēc  “Caffeine” komanda iestājas par privātās un profesionālās dzīves līdzsvaru un ļoti lepojas ar jauniegūto statusu,” saka SIA “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Jauniegūtais statuss sniegs iespēju vēl vairāk pilnveidot uzņēmuma sniegumu ģimenei draudzīgu aktivitāšu ietvarā. Statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta” piešķirts līdz 2024. gada 31. martam.