Caffeine Jaunums – veselīgie smūtiji
1900x600px_webam_smutiji

Tagad Caffeine pieejami 4 gardi un īpaši veselīgi smūtiji, jo to sastāvā ir liofilizēti (aukstumā kaltēti) augļi un ogas. Smūtiju receptūra ir izstrādāta, balstoties uz zinātnisko literatūru par dažādu augļu un dārzeņu pozitīvo ietekmi uz veselību. Katrai no receptēm ir pozitīvs efekts uz veselību. Visi četri smūtiji ir izcils vitamīnu avots, bet īpaši bagātīgi tie ir ar C vitamīnu un mangānu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, bet mangāns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

Kādēļ šie smūtiji ir tik vērtīgi? 


Vidēji Eiropas Savienībā iedzīvotāji apēd tikai 40% no rekomendētā augļu un dārzeņu daudzuma dienā. Vienā Caffeine piedāvājumā esošajā smūtijā ir aptuveni 1/2 no rekomendētās dienas devas ar augļiem un dārzeņiem (~250g svaigu augļu un dārzeņu ekvivalents). Smūtiju sastāvā ir liofilizēti (aukstumā kaltēti) augļi un ogas. Liofilizācija jeb kaltēšana aukstumā atļauj dehidrēt augļus un dārzeņus, saglabājot līdz pat 98% vitamīnu un uzturvērtības. Tādēļ ir iespēja izbaudīt dabiskas un dinamiskas garšas un nemainīgu svaigu augļu un dārzeņu kvalitāti katrā malkā.

Kā vēl viens pluss jāmin, ka, pateicoties pagarinātajam liofilizēto augļu un dārzeņu glabāšanas laikam, mēs palīdzam samazināt pārtikas atkritumu daudzumu pasaulē un veicinām ilgtspēju.

Ar ko ir īpašs katrs no smūtijiem?

Smūtijs “Berry Dream”

Ogas satur polifenolus — spēcīgus un dabīgus antioksidantus. Šis smūtijs ir bagāts ar antocianīniem — polifenolu grupu, kas piešķir ogām to specifisko krāsu. Antocianīni ir efektīvi antioksidanti. Ir pierādīts, ka ogas samazina hronisku sirds slimību risku, uzlabojot sirds un asinsvadu darbību, tās var dot spēku sportiskajās aktivitātēs, kā arī uzlabo kognitīvo sniegumu.

Smūtijs “Fruit Fusion” 

Satur dažādus B vitamīnus, vitamīnus A, C, K un E, kas var palīdzēt stiprināt imunitāti. Ananasi satur bromelīnu – tam piemīt pretiekaisuma, antioksidanta, pretvēža un kardioprotektīvas īpašības. Bagāts ar mangānu, kas veicina kaulu veselību un pareizu enzīmu darbību. Smiltsērkšķi ir bagāti ar A vitamīnu un omega taukskābēm, kam ir labvēlīga ietekme uz sirds veselību.

Smūtijs “Tropical Delight”

Salds maisījums, kas bagāts ar vienkāršiem ogļhidrātiem (glikozi un fruktozi), kas palīdz iegūt enerģiju, kad tā ir nepieciešama. Datelēs atrodamajiem pektīniem un beta-glikāniem ir svarīga loma veselas zarnu mikrofloras uzturēšanā.  

Smūtijs “Green Vitality”

Šis maisījums satur visas neaizvietojamās aminoskābes. Tā sastāvā ir spirulīna, kas ir īpaši bagāta ar leicīnu, valīnu un izoleicīnu. Aminoskābes ir mūsu organismā atrodamo olbaltumvielu galvenā sastāvdaļa, tās var palīdzēt izturības palielināšanā, ļauj ātrāk atgūties no noguruma, samazina muskuļu sāpes un uzlabo to atjaunošanas procesus, kā arī cīnās ar stresa situāciju pārvarēšanu. Tāpat smūtijs ir bagāts ar B vitamīniem un minerālvielām.

Nāc uz Caffeine un izvēlies savu veselīgo smūtija garšu!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.