Lidostā “Rīga” atvērts “Caffeine”, kurā pieejamas maltītes visām diētām
54593c4f-0632-4b54-a336-477708302aab

Rūpējoties par veselīgu dzīvesveidu, klimata jautājumiem un ilgtspējīgas domāšanas principu ieviešanu dzīvē, lidostā “Rīga” atklāta jauna “Caffeine” kafejnīca, kurā pieejama ēdienu izvēle visām diētām. Tā izceļas ar atšķirīgu produktu sortimentu un ilgtspējīga iepakojuma tendencēm. Kafejnīca ir pieejama lidostas apmeklētājiem, kas izgājuši cauri drošības kontroles punktiem un atrodas drošības zonā.

Ierasto “Caffeine” produktu klāstu jaunajā kafejnīcā papildina produkti, kas piemēroti dažādiem ēšanas paradumiem un atbilstoši ilgtspējības konceptam un pasaules iepakojumu tendencēm daļai produktu iepakojuma nav nemaz. Šādā veidā kafejnīca klientiem izceļ produktu kvalitāti, plašāku veģetāro un vegāno maltīšu sortimentu, kā arī bezglutēna un bezlaktozes produktus, arī parāda rūpes par apkārtējo vidi un to, kā ikviens var padarīt pasauli mazliet labāku, piemēram, mainot savus ēšanas paradumus.

“Caffeine” iedvesmo arī būšanu tuvāk dabai, piedāvājot klientiem produktus bez iepakojuma, lai samazinātu CO2 izmešu apjomu, kā arī rosina patērēt alternatīvus un ne mazāk gardus produktus, kas pozitīvi ietekmē ne tikai vidi, bet arī cilvēku veselību un pašsajūtu.

“Caffeine” ir pierādījums tam, ka maziem soļiem mēs īstenojam ilgtspējas mērķus un tiecamies pretī klimata jautājumu risināšanai, kas noteikti mūsu ilgtspējas stratēģijā. Esmu pārliecināta, ka arī apmeklētāji sajutīs patīkamu svaiguma vēsmu un iedvesmas dzirksti veselīgākam dzīvesveidam, uz ko mudina atšķirīgais un daļēji bez iepakojuma nopērkamais produktu klāsts. Šajā “Caffeine” sortimentu esam papildinājuši ar vairāk nekā 20 jauniem produktiem, kas ietver gan vegāniskus, gan veģetārus salātus, maizītes, vrapus, zupas un smalkmaizītes, gan arī dažādus veselīgus dzērienus un uzkodas, saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Šī ir jau ceturtā “Caffeine” kafejnīca Rīgas lidostā, kas kopumā ir jau 28.kafejnīca. Sortimenta izmaiņas ieviestas, atsaucoties uz klientu vēlmēm un paradumu maiņu – tendenci izvēlēties veselīgākus un ilgtspējīgākus produktus, kā arī vēlmi lidostā uzturēties mājīgākā un nepiespiestākā atmosfērā.

Uz tikšanos lidostā!

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.