Lidostā “Rīga” atvērts “Caffeine”, kurā pieejamas maltītes visām diētām
54593c4f-0632-4b54-a336-477708302aab

Rūpējoties par veselīgu dzīvesveidu, klimata jautājumiem un ilgtspējīgas domāšanas principu ieviešanu dzīvē, lidostā “Rīga” atklāta jauna “Caffeine” kafejnīca, kurā pieejama ēdienu izvēle visām diētām. Tā izceļas ar atšķirīgu produktu sortimentu un ilgtspējīga iepakojuma tendencēm. Kafejnīca ir pieejama lidostas apmeklētājiem, kas izgājuši cauri drošības kontroles punktiem un atrodas drošības zonā.

Ierasto “Caffeine” produktu klāstu jaunajā kafejnīcā papildina produkti, kas piemēroti dažādiem ēšanas paradumiem un atbilstoši ilgtspējības konceptam un pasaules iepakojumu tendencēm daļai produktu iepakojuma nav nemaz. Šādā veidā kafejnīca klientiem izceļ produktu kvalitāti, plašāku veģetāro un vegāno maltīšu sortimentu, kā arī bezglutēna un bezlaktozes produktus, arī parāda rūpes par apkārtējo vidi un to, kā ikviens var padarīt pasauli mazliet labāku, piemēram, mainot savus ēšanas paradumus.

“Caffeine” iedvesmo arī būšanu tuvāk dabai, piedāvājot klientiem produktus bez iepakojuma, lai samazinātu CO2 izmešu apjomu, kā arī rosina patērēt alternatīvus un ne mazāk gardus produktus, kas pozitīvi ietekmē ne tikai vidi, bet arī cilvēku veselību un pašsajūtu.

“Caffeine” ir pierādījums tam, ka maziem soļiem mēs īstenojam ilgtspējas mērķus un tiecamies pretī klimata jautājumu risināšanai, kas noteikti mūsu ilgtspējas stratēģijā. Esmu pārliecināta, ka arī apmeklētāji sajutīs patīkamu svaiguma vēsmu un iedvesmas dzirksti veselīgākam dzīvesveidam, uz ko mudina atšķirīgais un daļēji bez iepakojuma nopērkamais produktu klāsts. Šajā “Caffeine” sortimentu esam papildinājuši ar vairāk nekā 20 jauniem produktiem, kas ietver gan vegāniskus, gan veģetārus salātus, maizītes, vrapus, zupas un smalkmaizītes, gan arī dažādus veselīgus dzērienus un uzkodas, saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Šī ir jau ceturtā “Caffeine” kafejnīca Rīgas lidostā, kas kopumā ir jau 28.kafejnīca. Sortimenta izmaiņas ieviestas, atsaucoties uz klientu vēlmēm un paradumu maiņu – tendenci izvēlēties veselīgākus un ilgtspējīgākus produktus, kā arī vēlmi lidostā uzturēties mājīgākā un nepiespiestākā atmosfērā.

Uz tikšanos lidostā!