Caffeine īpašais piedāvājums Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem
Tartalete un dz svetku kafija-02818

Lai iepriecinātu un uzmundrinātu tos kafijas dzērienu cienītājus, kuri piedalīsies XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos, Caffeine aicina baudīt neaizmirstamu kafijas pieredzi visās Caffeine kafejnīcās.

No 30. jūnija līdz 9. jūlijam visi svētku dalībnieki, uzrādot Dziesmu un Deju svētku dalībnieka karti, saņems -10% atlaidi jebkurai kafijai vai kafijas dzērienam. Savukārt, nākot ar savu krūzi, tiks piešķirta vēl papildus -10% atlaide.

“Dziesmu un deju svētki ir īpaši arī Caffeine kolektīvam, tāpēc vēlamies iepriecināt svētku dalībniekus ar mūsu gardajiem, rūpīgi pagatavotajiem kafijas dzērieniem, ne tikai, lai izbaudītu jaunus dzērienus, bet arī, lai uzkrātu enerģiju un nedaudz atpūstos dinamiskajā svētku ritmā. Mēs priecāsimies sniegt draudzīgu atmosfēru, kurā atvilkt elpu un dalīties ar svētku sajūtu kopā ar mums,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Sagatavojiet savu iecienītāko kafijas dzērienu sarakstu, nospodriniet savas mīļākās krūzes un nāciet ciemos uz Caffeine, lai izbaudītu neaizmirstamus kafijas brīžus!

Dziesmu un Deju svētku īpašais piedāvājums svētku dalībniekiem ir spēkā no 30. jūnija līdz 9. jūlijam.

Tuvāko Caffeine meklē šeit: https://caffeine.lv/kafejnicas/