Caffeine iepriecina vairāk nekā 200 bērnu
CAFFEINE_labdariba-09633

Prieks un jauki pārsteigumi ir svarīgi ceļabiedri, lai atveseļotos. Pirms vai pēc varonīgi izturētām procedūrām Bērnu slimnīcā mazos pacientus iepriecina rotaļlietas no Drosmes kastes. “Caffeine” vairākas nedēļas aicināja ikvienu nest rotaļlietas uz “Caffeine” kafejnīcām un 20. decembrī nodeva tās Bērnu slimnīcai Drosmes kastes piepildīšanai.

No 27. novembra līdz 15. decembrim ikvienam bija iespēja iegriezties 13 “Caffeine” kafejnīcās Rīgā un Liepājā ne tikai tāpēc, lai iegādātos gardu kafiju, bet arī lai nodotu baristām kādu rotaļlietu, kas iepriecinātu Bērnu slimnīcas pacientus. Arī paši “Caffeine” darbinieki tika aicināti iesaistīties akcijā, un kopīgiem spēkiem ir saziedotas vairāk nekā 200 rotaļlietas Bērnu slimnīcas Drosmes kastu piepildīšanai.

Drosmes kaste ir rotaļlietu kaste, kas atrodas katrā Bērnu slimnīcas procedūru kabinetā. Pirms vai pēc procedūras bērns var paņemt vienu mantiņu kā apbalvojumu par drosmi procedūras laikā. Apbalvojums pienākas katram bērnam, tāpēc sabiedrības atbalsts ir ļoti svarīgs, palīdzot šīs kastes piepildīt un nodrošinot, ka tajās vienmēr ir pietiekami daudz rotaļlietu.

“Drosmīgi izturēta procedūra nenozīmē to, ka bērns vai pusaudzis izrādījis kādu īpašu bezbailību. Drosme slimnīcā nozīmē vienkārši tur būt un piedzīvot visu, kas ar to saistīts. Bērnu slimnīcā ik dienu nonāk vairāki simti pacientu, un Drosmes kastes iztukšojas zibenīgā ātrumā. Gadās, ka tās ir pārāk tukšas, lai dāvaniņu pietiktu visiem, tāpēc sakām lielu paldies ikvienam Drosmes kastes atbalstītājam par ziedotajām mantām un aicinām šo iniciatīvu atbalstīt arī turpmāk!” stāsta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Pacientu pieredzes vadības daļas projektu koordinatore Beāte Bikova.

“Viena no “Caffeine” zīmola īpašībām ir būt drosmīgiem. Mēs zinām, ka tas ne vienmēr ir viegli, taču ļoti, ļoti svarīgi. Tāpēc vēlamies, lai katrs drosminieks – mazs vai gandrīz pieaudzis – saņem mazu apbalvojumu par savu varonību”, saka SIA “Reitan Convenience Latvia” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.