Caffeine Atbalsta biroja telpās izveidots iedvesmas un aizrautības stūrītis bērniem
Untitled design (1)

Lai veicinātu profesionālās un privātās dzīves līdzsvaru Caffeine (SIA “Reitan Convenience Latvia”), Atbalsta birojā izveidots iedvesmas un aizrautības nodarbes stūrītis bērniem. Tas ļauj vecākiem un bērniem būt kopā darba laikā un nodrošina vecākiem iespēju apvienot darba un ģimenes pienākumus.  

Darba vieta, kur var būt kopā ar bērniem, veicina darba un ģimenes līdzsvaru un sniedz strādājošiem vecākiem mieru, zinot, ka viņu bērni atrodas draudzīgā vidē tieši darba vietā. Tas ļauj strādājošiem vecākiem būt produktīvākiem un efektīvākiem, neuztraucoties par to, ka jāmeklē bērnu aprūpes risinājumi ārpus darba. Tā ir iespēja vecākiem būt klātesošiem sava bērna dzīvē un pavadīt vairāk laika kopā.

“Mums ir svarīga mūsu darbinieku labklājība, lai ikviens kolēģis darbā justos ērti, būtu apmierināts un saņemtu nepieciešamo atbalstu. Bērnu stūrītis piedāvā vairākas priekšrocības gan vecākiem, gan darba devējiem. Tas ir īpaši svarīgi tiem vecākiem, kuriem nav iespējas nodrošināt bērniem citu aprūpi, kā arī veicina pozitīvu atmosfēru darba vidē un stiprina savstarpējo sapratni ar kolēģiem. Laiks, ko varam veltīt tiem, ko mīlam, ir ārkārtīgi vērtīgs, tāpēc mūsu komanda iestājas par privātās un profesionālās dzīves līdzsvaru, atvieglojot vecāku ikdienu un bērnu aprūpes jautājumus darba laikā,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

2022.gada aprīlī Narvesen saņēma “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu, kas piešķirts līdz 2024. gada 31. martam. Bērnu stūrītis iekārtots Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” grantu konkursa projekta pieteikuma ietvaros “Iedvesmas un aizrautības nodarbes stūrītis bērniem”. Kopējais granta apmērs ieceres īstenošanai bija 2 313,99 EUR. Konkursa mērķis ietver ģimenei draudzīgas attieksmes popularizēšanu plašākā sabiedrībā, kā arī paredz kopumā sekmēt ģimenei draudzīgas darba kultūras attīstību Latvijā.

Sabiedrības integrācijas fonda programma “Ģimenei draudzīga darbavieta” dibināta 2020. gadā. Tās mērķis ir veicināt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību Latvijā, mudinot darba devējus rūpēties par savu darbinieku spēju līdzsvarot privāto un profesionālo dzīvi.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.