Atklāta pirmā “Caffeine” Pop-Up koncepta kafejnīca
Caffeine 13. janvara atklasana-24

Rīgas centrā, 13. janvāra ielā 5 atklāta pirmā “Caffeine”
Pop-up koncepta kafejnīca – kafijas tirdzniecības vieta līdzņemšanai. Šī ir pirmā šāda tipa “Caffeine” kafejnīca Latvijā, kas sniedz pilsētas iedzīvotājiem un viesiem iespēju baudīt kvalitatīvu kafiju un gardas uzkodas esot ceļā, starplaikos starp ikdienas aktivitātēm vai baudot vasarīgas
pastaigas Rīgā. Šis ir mazākais Caffeine Latvijā, tirdzniecības vietas platība ir tikai 12,5 m2.

“Caffeine” Pop-up kafejnīcas piedāvājumā ir gan dažādi klasiskās kafijas veidi, gan ledus kafijas un jaunais vasaras dzēriens – “Bubble Strawberry Wonder”. Šajās kafejnīcās sortiments ir līdzīgs kā ierastajās “Caffeine” kafejnīcās, katrs varēs izvēlēties savai gaumei piemērotu kafijas veidu, atspirdzinošo dzērienu, gardu uzkodu vai našķi, ar ko palutināt savas garšas kārpiņas un remdēt izsalkumu. Šī kafejnīca ir atšķirīga no citām ar to, ka kafiju varēs iegādāties tikai līdzņemšanai, kas ir iecienīta izvēle arī klientu vidū – došanās ikdienas gaitās ar izsmalcinātu kafiju rokās.

“Caffeine” Pop-up koncepta kafejnīca ir brīnišķīgs veids, kā pielāgoties mainīgajai tirgus situācijai, eksperimentēt un apmierināt klientu vajadzības. Tieši vasaras sezona ir lieliska iespēja satikt dažādus cilvēkus, atklāt jaunus tirgus segmentus un iegūt vērtīgu pieredzi, veidojot ciešākas attiecības arī ar jau esošajiem klientiem. Esmu pārliecināta, ka Pop-up kafejnīca sniegs dinamisku un aizraujošu pieredzi gan klientiem, gan arī darbiniekiem,” stāsta zīmola“Caffeine” Mārketinga un komunikācijas departamenta dirketore Ilze Dumceva.

Gaidīsimikvienu jaunajā “Caffeine” Pop-Up kafejnīcā!