Atklāta pirmā “Caffeine” Pop-Up koncepta kafejnīca
Caffeine 13. janvara atklasana-24

Rīgas centrā, 13. janvāra ielā 5 atklāta pirmā “Caffeine”
Pop-up koncepta kafejnīca – kafijas tirdzniecības vieta līdzņemšanai. Šī ir pirmā šāda tipa “Caffeine” kafejnīca Latvijā, kas sniedz pilsētas iedzīvotājiem un viesiem iespēju baudīt kvalitatīvu kafiju un gardas uzkodas esot ceļā, starplaikos starp ikdienas aktivitātēm vai baudot vasarīgas
pastaigas Rīgā. Šis ir mazākais Caffeine Latvijā, tirdzniecības vietas platība ir tikai 12,5 m2.

“Caffeine” Pop-up kafejnīcas piedāvājumā ir gan dažādi klasiskās kafijas veidi, gan ledus kafijas un jaunais vasaras dzēriens – “Bubble Strawberry Wonder”. Šajās kafejnīcās sortiments ir līdzīgs kā ierastajās “Caffeine” kafejnīcās, katrs varēs izvēlēties savai gaumei piemērotu kafijas veidu, atspirdzinošo dzērienu, gardu uzkodu vai našķi, ar ko palutināt savas garšas kārpiņas un remdēt izsalkumu. Šī kafejnīca ir atšķirīga no citām ar to, ka kafiju varēs iegādāties tikai līdzņemšanai, kas ir iecienīta izvēle arī klientu vidū – došanās ikdienas gaitās ar izsmalcinātu kafiju rokās.

“Caffeine” Pop-up koncepta kafejnīca ir brīnišķīgs veids, kā pielāgoties mainīgajai tirgus situācijai, eksperimentēt un apmierināt klientu vajadzības. Tieši vasaras sezona ir lieliska iespēja satikt dažādus cilvēkus, atklāt jaunus tirgus segmentus un iegūt vērtīgu pieredzi, veidojot ciešākas attiecības arī ar jau esošajiem klientiem. Esmu pārliecināta, ka Pop-up kafejnīca sniegs dinamisku un aizraujošu pieredzi gan klientiem, gan arī darbiniekiem,” stāsta zīmola“Caffeine” Mārketinga un komunikācijas departamenta dirketore Ilze Dumceva.

Gaidīsimikvienu jaunajā “Caffeine” Pop-Up kafejnīcā!

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.