Sindija Bokāne: Pieci veidi kā sevi palutināt!
800x600_SINDIJA BOKANE

Nereti cilvēki man jautā, kur tu smelies tik daudz enerģijas visiem tiem darbiem, kurus ikdienā paveic? Šī matemātiskā vienādojuma pamatā ir fiziskās un gara labsajūtas līdzsvars. Tā rodas no pietiekamas uzmanības pievēršanas SEV. Dažkārt vieglāk ir saprast, ko nedrīkst darīt. Tad nu es varu pateikt – tu nedrīksti aizmirst par sevi!

Nr. 1: putu vanna

Ja mājās ir vanna, nav nepieciešamas liekas izmaksas par spa. Ielej ūdeni, pievieno putojošu līdzekli, radot patīkamu un relaksējošu aromātu. Vannā vari klausīties meditācijas mūziku, pieslēdzot telefonu pie bezvadu tumbiņas. Izslēdz gaismu, iededz sveces, uzkod vīnogas un baudi karalisku mieru.

Nr. 2: kafijas skrubis

Tas palīdzēs ne tikai likvidēt atmirušās ķermeņa šūnas, bet arī uzlabot asinsriti un atbrīvoties no uzkrātā stresa.

Nr. 3: jaunas zināšanas

Tavam prātam nemitīgi ir nepieciešama jauna un vērtīga informācija. Lasi grāmatas vai klausies audio podkāstus. Velti 40 minūtes tikai vienai nodarbei, un tas palīdzēs koncentrēties arī citiem darbiem.

Nr. 4: garda maltīte

Pat ja neesi brīnumdaris virtuvē, ir jābūt vienai zelta receptei, kuru proti vislabāk. Bet, ja tomēr neizdodas, – pasūti! Piebremzē, uzklāj galdu, noliec malā telefonu un izbaudi ēdienu netraucēti.

Nr. 5: Laiks tikai sev

Tev jāprot būt vienatnē ar sevi. Esi sev labākā kompānija Lai atjaunotu enerģiju, tev nevajag nevienu blakus. Baterijas uzlādēsies zibenīgi, kad būsi iemācījies veltīt uzmanību sev. Tu vari rakstīt, dziedāt, dejot, nodarboties ar jogu, bet darīt to vienatnē. Tas strādā!

 

Iedvesmojies no Sindijas viņas Instagram profilā @cindywanderlust.