Sindija Bokāne: Pieci veidi kā sevi palutināt!
800x600_SINDIJA BOKANE

Nereti cilvēki man jautā, kur tu smelies tik daudz enerģijas visiem tiem darbiem, kurus ikdienā paveic? Šī matemātiskā vienādojuma pamatā ir fiziskās un gara labsajūtas līdzsvars. Tā rodas no pietiekamas uzmanības pievēršanas SEV. Dažkārt vieglāk ir saprast, ko nedrīkst darīt. Tad nu es varu pateikt – tu nedrīksti aizmirst par sevi!

Nr. 1: putu vanna

Ja mājās ir vanna, nav nepieciešamas liekas izmaksas par spa. Ielej ūdeni, pievieno putojošu līdzekli, radot patīkamu un relaksējošu aromātu. Vannā vari klausīties meditācijas mūziku, pieslēdzot telefonu pie bezvadu tumbiņas. Izslēdz gaismu, iededz sveces, uzkod vīnogas un baudi karalisku mieru.

Nr. 2: kafijas skrubis

Tas palīdzēs ne tikai likvidēt atmirušās ķermeņa šūnas, bet arī uzlabot asinsriti un atbrīvoties no uzkrātā stresa.

Nr. 3: jaunas zināšanas

Tavam prātam nemitīgi ir nepieciešama jauna un vērtīga informācija. Lasi grāmatas vai klausies audio podkāstus. Velti 40 minūtes tikai vienai nodarbei, un tas palīdzēs koncentrēties arī citiem darbiem.

Nr. 4: garda maltīte

Pat ja neesi brīnumdaris virtuvē, ir jābūt vienai zelta receptei, kuru proti vislabāk. Bet, ja tomēr neizdodas, – pasūti! Piebremzē, uzklāj galdu, noliec malā telefonu un izbaudi ēdienu netraucēti.

Nr. 5: Laiks tikai sev

Tev jāprot būt vienatnē ar sevi. Esi sev labākā kompānija Lai atjaunotu enerģiju, tev nevajag nevienu blakus. Baterijas uzlādēsies zibenīgi, kad būsi iemācījies veltīt uzmanību sev. Tu vari rakstīt, dziedāt, dejot, nodarboties ar jogu, bet darīt to vienatnē. Tas strādā!

 

Iedvesmojies no Sindijas viņas Instagram profilā @cindywanderlust.

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.