Pumpkin Spice Latte atgriežas visās Caffeine kafejnīcās
Golden Turmeric Latte_900x600

Rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens, rudens. Rudens?

Tas ir lielisks vairāku iemeslu dēļ, pirmkārt, dēļ Pumpkin Spice Lattes! Katrai sezonai ir kāda īpaši raksturojoša garša un smarža. Viena no rudens raksturojošām garšām ir ķirbis. Ķirbja pasniegšanas veidi ir tik daudz un dažādi, bet mūsu mīļākais ir Pumpkin Spice Latte.

Pumpkin Spice Latte ir iekarojusi mūsu visu sirdis gan ar savu neaprakstāmi pikanto, saldeno aromātu, kuru var sajust ienākot kafejnīcā, gan ar savām bagātīgajām garšu notīm, kas liks garšu kārpiņām dejot. Šajā īpašajā kafijā ir savijušās kanēļa, kardamona, krustnagliņu, muskatrieksta, ķirbja, izcila espreso un maigi saputota piena garšas. Mēs no sirds ticam, ka perfektai rudens pastaigai nepieciešama Pumpkin Spice Latte, tāpat kā brokastīm, pusdienām, vakariņām, rudens randiņiem un lekcijām, tas būs tavs labākais partneris rudenim.  

Meklē Pumpkin Spice Latti sev tuvākajā Caffeine kafejnīcā vai pasūti uz mājām izmantojot Wolt un BoltFood aplikāciju.