Vladislavs ir Caffeine Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs

tirdzniecības centrā “Spice”. Viņš ikdienu rūpējas par savu baristu komandu, patīkamu atmosfēru un pilniem plauktiem garšīgu produktu klientiem. Vladislavs no galvas var nosaukt visu īpašo kafijas dzērienu receptes un pagatavot tās ar aizvērtām acīm.

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine strādāju nedaudz vairāk kā gadu.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Pirms, aptuveni, 5 gadiem pirmo reizi ienācu Caffeine Audēju ielā un tad es iedomājos, ka te ir ļoti forša gaisotne, bet tad man vēl nebija 18 gadu un es nevarēju strādāt. Bet tad pagāja laiks, man palika 18 un es pieteicos darbā, tā nu esmu šeit.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Man ļoti patīk tas, ka varu savienot darbu ar mācībām. Bet es pačukstēšu to, ka Caffeine ir daudz foršu cilvēku.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Es varētu būt visas, vai arī visu kafiju savienojums. Ja prasīs kāpēc, tad es pateiktu, ka man patīk eksperimentēt.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Mana mīļākā kafija ir piparmētru moka ar kokosriekstu pienu.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Manuprāt, stiprā puse ir tas, ka uzņēmums ir stabils. Tas rada lielu drošības sajūtu darbiniekiem.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

 Darbiniekam jābūt enerģiskam un dzīvespriecīgam.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs runājam viens ar otru, nevis viens par otru.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Brīvo laiku pavadu kopā ar savu ģimeni un draugiem, ļoti patīk atklāt jaunas vietas.

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Es novēlētu tik pat superīgus darbiniekus un tikpat lielu stabilitāti. Daudz laimes!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.