Linda ir Caffeine virtuves vadītāja

vairāk kā divus gadus. Linda rūpējas, lai mums visiem katru dienu būtu pilni vēderi ar iemīļotajām siera kūkām, sviestmaizēm, salātiem, kruasāniem un citiem Caffeine gardumiem, kuri tiek ražoti tepat galvaspilsētā Rīga. Visvairāk savā darbā viņai patīk, ka darba vide ir dinamiska un radoša.
  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

Caffeine komandā esmu no 2020. gada janvāra.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Caffeine nonācu meklējot jaunus darba izaicinājumus.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Man patīk darba dinamika, radošums. Varu realizēt iedomātās receptes, meklēt garšīgāko un labāko risinājumu konkrētajam produktam. Reizēm, līdz nonāku pie izcila gala rezultāta paiet gana ilgs laiks.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Es būtu latte ar baltu, gaisīgu putiņu.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Ledus karameļu makijato un mandeļu piena latte.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Komanda, jo ticu,ka zem katra uzņēmuma ir cilvēki, kas ir vilcējspēks.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

Domāju, ka svarīgākā īpašība ir atvērtība. Būtu jāpiemīt arī spējai ātri reaģēt un mainīties.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs runājam viens ar otru – nevis viens par otru, jo tas veido komandas spēku un pārliecinātību, ka kopā viss iespējams.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Man ļoti patīk ceļot un iepazīt jaunas vietas. Patīk doties pārgājienos. Tāpat, slēpošana ziemā ir neatņemama sastāvdaļa, kā arī kultūras pasākumi.

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Profesionālus darbinieku un jaukus klientus.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.