Edgars ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs

mājīgajā Ģertrūdes ielas Caffeine. Edgars pēc vidusskolas pabeigšanas  meklēja darbu, kurš būtu aizraujošs, dinamisks un to būtu viegli apvienot ar studijām, tā nonāca Caffeine. Tagad viņam ir sava bristu komanda, darba grafiks kuru var apvienot ar universitāti un apmācību rezultātā iegūtas lieliskas latte art jeb kafijas zīmējumu veidošanas spējas. Edgars ikdienā pats bauda kafiju, kura gatavota pēc īpašas receptes –  americano ar kokosriekstu pienu un kazeņu sīrupu.

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine ģimenei pievienojos pirms 1 gada un trīs mēnešiem.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Pabeidzot vidusskolu meklēju radošu, dinamisku un aizraujošu darbu, kuru varētu apvienot ar studijām un tieši tā nonācu Caffeine. Visvairāk mani piesaistīja atsaucošie un iedvesmojošie cilvēki, kuri mani ievadīja darbā Caffeine, tieši tāpēc izvēlējos darbā palikt un veidot savu izaugsmi un mācīties kafijas gudrības šeit.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Visvairāk man savā darbā patīk manas kafejnīcas un komandas vadīšana. Šobrīd grūti iedomāties ikdienu bez tā. Katra diena ir pilna ar jauniem izaicinājumiem un idejām, vienmēr ir kaut kas pilnveidojams un pārveidojams – tieši tas man patīk. Savā darba ikdienā izbaudu arī neatkarības, brīvības un uzticēšanās sajūtu. Zinu, ka ja kļūdīšos, man nav jābaidās par to runāt, mani uzklausīs un centīsies man palīdzēt pēc labākās sirdsapziņas.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Flat white. Tā ir neatkarīga, spēcīga un izteiksmīga kafija. Gribētu sevi iedomāties tieši tādu.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Americano ar kokosriekstu pienu un kazeņu sīrupu. Katru dienu sāku ar tieši šo kafiju, bez tās nevaru iedomāties veiksmīgas dienas sākumu.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Uzņēmuma stiprās puses noteikti ir pieejamība Rīgas teritorijā, pieredze 11 gadu garumā, lojāls klientu loks, tas, ka uzņēmums iestājas par dažādām sabiedrībā aktuālām lietām (labdarbības akcijas, dažādības harta, utt.), uzņēmums popularizē un domā par ilgtspējīgu attīstību.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

Radošums, pacietība, uzņēmība, draudzība.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Man vistuvākā vērtība ir “mēs atbalstām veiksminieku kultūru”. Patīk šī vērtība tieši tāpēc, ka tā veicina to, ka tiek dotas daudz iespēju visiem, kas izrāda iniciatīvu un vēlmi darboties. Un tieši ar tādiem cilvēkiem man ikdienā patīk sadarboties, kas uzņēmās riskus un dara, nevis runā, filosofē un baidās.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Brīvā laika pašam sev, sanāk diezgan maz. Bet, kad ir, tad es noteikti cenšos izbraukt ar riteni, pastaigāties un paelpot svaigu gaisu. Noteikti svarīgi ir sirsnīgi izklačoties ar draugiem un padzert kafiju. Tad viss ir brīnišķīgi

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Turpināt virzīties uz mērķiem un tēmēt ilgstpējīgas attīstības virzienā!! Lepojos strādāt uzņēmumā, kur par to proaktīvi domā.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.