Edgars ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs

mājīgajā Ģertrūdes ielas Caffeine. Edgars pēc vidusskolas pabeigšanas  meklēja darbu, kurš būtu aizraujošs, dinamisks un to būtu viegli apvienot ar studijām, tā nonāca Caffeine. Tagad viņam ir sava bristu komanda, darba grafiks kuru var apvienot ar universitāti un apmācību rezultātā iegūtas lieliskas latte art jeb kafijas zīmējumu veidošanas spējas. Edgars ikdienā pats bauda kafiju, kura gatavota pēc īpašas receptes –  americano ar kokosriekstu pienu un kazeņu sīrupu.

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine ģimenei pievienojos pirms 1 gada un trīs mēnešiem.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Pabeidzot vidusskolu meklēju radošu, dinamisku un aizraujošu darbu, kuru varētu apvienot ar studijām un tieši tā nonācu Caffeine. Visvairāk mani piesaistīja atsaucošie un iedvesmojošie cilvēki, kuri mani ievadīja darbā Caffeine, tieši tāpēc izvēlējos darbā palikt un veidot savu izaugsmi un mācīties kafijas gudrības šeit.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Visvairāk man savā darbā patīk manas kafejnīcas un komandas vadīšana. Šobrīd grūti iedomāties ikdienu bez tā. Katra diena ir pilna ar jauniem izaicinājumiem un idejām, vienmēr ir kaut kas pilnveidojams un pārveidojams – tieši tas man patīk. Savā darba ikdienā izbaudu arī neatkarības, brīvības un uzticēšanās sajūtu. Zinu, ka ja kļūdīšos, man nav jābaidās par to runāt, mani uzklausīs un centīsies man palīdzēt pēc labākās sirdsapziņas.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Flat white. Tā ir neatkarīga, spēcīga un izteiksmīga kafija. Gribētu sevi iedomāties tieši tādu.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Americano ar kokosriekstu pienu un kazeņu sīrupu. Katru dienu sāku ar tieši šo kafiju, bez tās nevaru iedomāties veiksmīgas dienas sākumu.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Uzņēmuma stiprās puses noteikti ir pieejamība Rīgas teritorijā, pieredze 11 gadu garumā, lojāls klientu loks, tas, ka uzņēmums iestājas par dažādām sabiedrībā aktuālām lietām (labdarbības akcijas, dažādības harta, utt.), uzņēmums popularizē un domā par ilgtspējīgu attīstību.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

Radošums, pacietība, uzņēmība, draudzība.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Man vistuvākā vērtība ir “mēs atbalstām veiksminieku kultūru”. Patīk šī vērtība tieši tāpēc, ka tā veicina to, ka tiek dotas daudz iespēju visiem, kas izrāda iniciatīvu un vēlmi darboties. Un tieši ar tādiem cilvēkiem man ikdienā patīk sadarboties, kas uzņēmās riskus un dara, nevis runā, filosofē un baidās.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Brīvā laika pašam sev, sanāk diezgan maz. Bet, kad ir, tad es noteikti cenšos izbraukt ar riteni, pastaigāties un paelpot svaigu gaisu. Noteikti svarīgi ir sirsnīgi izklačoties ar draugiem un padzert kafiju. Tad viss ir brīnišķīgi

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Turpināt virzīties uz mērķiem un tēmēt ilgstpējīgas attīstības virzienā!! Lepojos strādāt uzņēmumā, kur par to proaktīvi domā.