Ko tava kafija pasaka par Tevi?
800x600_20180122-4A1A0294

Vai esi kādreiz iedomājies ko Tava kafijas izvēle pasaka par Tevi pašu? Valda dažādi stereotipi par kafijas izvēli ikdienā. Viens no tiem ir, ka melnu kafiju visbiežāk izvēlas biznesa haizivis, bet kapučīno sievietes. Esam izlēmuši Tev dot iespēju atpazīt sevi savā kafijas izvēlē! Tāpat atceries, ka katru no šiem dzērieniem atradīsi savā mīļākajā Caffeine.

Espresso: Tu esi izsmalcināts, bet ar savu raksturu. Tev nav laika gaidīt un Tev patīk dabūt visu ko vēlies – vēlams 30 sekundēs vai mazāk.

Dubultais espresso: Kafijas garša Tev ir sakalkulēta enerģijas lādiņos. Tavs rīta grafiks ir tik pilns, ka Tev nepieciešama jebkura ekstra enerģija, ko var iegūt, lai tiktu cauri rītam neaizmiegot.

Trīskāršais espresso: Visticamāk, ka Tu ļoti mīli savu darbu. Tu dzer espresso jau kopš 90jiem un tagad parasts espresso vairs nerada to sajūtu, ko agrāk.

Melna kafija: Kafija, kura ir nedaudz stiprāka kā parasti, lai Tu dabūtu pēc iespējas lielāku kofeīna devu, bet arī pietiekami liela tilpuma, lai Tu izbaudītu to pēc iespējas ilgāk, visticamāk, brīdī, kad strādā pie datora vai lasi Nīčes darbus publiski.

Espresso makijato: Filozofu dzēriens jeb Espresso makijato, parāda, ka esi nosvērts, lieliski spēj novērtēt cilvēku raksturu un lieliski spēj savienot raupjas lietas ar maigām, kā, piemēram, espresso un pienu.

Kapučīno: Tu izliecies, ka esi pieaudzis, bet dziļi sirdī Tev aizvien patīk ballēt. Un šokolāde pa virsu tam kapučīno? Tas ir tikai ballītes sākums.

Latte: Tu esi jaukumiņš. Taču kafijas stiprums ir pilnīgs pretstats tavam raksturam, tāpēc lai izbalansētu šo sajūtu, palīgā nāk maigi saputots piens – kā milzīga, silta un maiga burbuļvanna! Mmmmmm…

Bezkofeīna piparmētru moka ar sojas pienu: Neuztraucies, nav nekā slikta, ja tev garšo ekstravaganti kafijas dzērieni. Tavai milzīgajai personībai vajag milzu kafiju! Tas tā pasaulē iekārtots!

Filtra kafija: Visu savu dzīvi esi bijis perfekcionists pilnā perfekcionista izpratnē! Filtra kafijas karalis vai karaliene! Tu uzraugi kafijas gatavošanas procesu, lai tas būtu perfekts. Plus, tavā mājā visticamāk pat suns noslauka ķepas pirms nāk istabā!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.