Ko tava kafija pasaka par Tevi?
800x600_20180122-4A1A0294

Vai esi kādreiz iedomājies ko Tava kafijas izvēle pasaka par Tevi pašu? Valda dažādi stereotipi par kafijas izvēli ikdienā. Viens no tiem ir, ka melnu kafiju visbiežāk izvēlas biznesa haizivis, bet kapučīno sievietes. Esam izlēmuši Tev dot iespēju atpazīt sevi savā kafijas izvēlē! Tāpat atceries, ka katru no šiem dzērieniem atradīsi savā mīļākajā Caffeine.

Espresso: Tu esi izsmalcināts, bet ar savu raksturu. Tev nav laika gaidīt un Tev patīk dabūt visu ko vēlies – vēlams 30 sekundēs vai mazāk.

Dubultais espresso: Kafijas garša Tev ir sakalkulēta enerģijas lādiņos. Tavs rīta grafiks ir tik pilns, ka Tev nepieciešama jebkura ekstra enerģija, ko var iegūt, lai tiktu cauri rītam neaizmiegot.

Trīskāršais espresso: Visticamāk, ka Tu ļoti mīli savu darbu. Tu dzer espresso jau kopš 90jiem un tagad parasts espresso vairs nerada to sajūtu, ko agrāk.

Melna kafija: Kafija, kura ir nedaudz stiprāka kā parasti, lai Tu dabūtu pēc iespējas lielāku kofeīna devu, bet arī pietiekami liela tilpuma, lai Tu izbaudītu to pēc iespējas ilgāk, visticamāk, brīdī, kad strādā pie datora vai lasi Nīčes darbus publiski.

Espresso makijato: Filozofu dzēriens jeb Espresso makijato, parāda, ka esi nosvērts, lieliski spēj novērtēt cilvēku raksturu un lieliski spēj savienot raupjas lietas ar maigām, kā, piemēram, espresso un pienu.

Kapučīno: Tu izliecies, ka esi pieaudzis, bet dziļi sirdī Tev aizvien patīk ballēt. Un šokolāde pa virsu tam kapučīno? Tas ir tikai ballītes sākums.

Latte: Tu esi jaukumiņš. Taču kafijas stiprums ir pilnīgs pretstats tavam raksturam, tāpēc lai izbalansētu šo sajūtu, palīgā nāk maigi saputots piens – kā milzīga, silta un maiga burbuļvanna! Mmmmmm…

Bezkofeīna piparmētru moka ar sojas pienu: Neuztraucies, nav nekā slikta, ja tev garšo ekstravaganti kafijas dzērieni. Tavai milzīgajai personībai vajag milzu kafiju! Tas tā pasaulē iekārtots!

Filtra kafija: Visu savu dzīvi esi bijis perfekcionists pilnā perfekcionista izpratnē! Filtra kafijas karalis vai karaliene! Tu uzraugi kafijas gatavošanas procesu, lai tas būtu perfekts. Plus, tavā mājā visticamāk pat suns noslauka ķepas pirms nāk istabā!