Atklāta otra un līdz šim lielākā Caffeine kafejnīca tirdzniecības centrā Origo
AM6_9752-Edit

Tirdzniecības centrā “Origo” 24. aprīlī atklāta otrā “Caffeine” kafejnīca, kas līdz šim ir arī lielākā visā tīklā. Tā atrodas pirmajā stāvā Centrālās dzelzceļa stacijas daļā pirms izejas uz vilcienu peroniem, iepretim “Origo” laukumam.

Jaunā kafejnīca būs ideāla vieta nesteidzīgai kafijas baudīšanai un iedvesmojošām sarunām starp ikdienas skrējienu jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos. Kafejnīcas platība ir 145 kvadrātmetri, un tās iekštelpu dizains veidots tā, lai radītu mierīgu, relaksējošu vidi un ļautu apmeklētājiem baudīt kafiju ar komfortu. Vienlaikus gada siltajos mēnešos ikvienam apmeklētājam būs iespēja arī izjust pilsētas centra aktīvo ritmu, ķerot saules starus un savu dzērienu baudot 144 kvadrātmetrus plašajā kafejnīcas terasē. 

Jaunajā “Caffeine” kafejnīcas piedāvājumā katrs varēs izvēlēties savai gaumei piemērotu kafijas veidu, atspirdzinošu dzērienu, gardu uzkodu vai našķi, ar ko palutināt garšas kārpiņas un remdēt izsalkumu. 

“Jaunās “Caffeine” kafejnīcas atvēršana ir ilgi gaidīta, tāpēc esam patiesi gandarīti, ka Rīgas centrā tagad ir pieejama vēl viena vieta, kur klientiem ir iespēja kaut uz brīdi iegriezties starp garākiem pārbraucieniem vai vienkārši aizmirst par ikdienas steigu un atpūsties, izbaudot draudzīgu atmosfēru un gardu kafiju. Mūsu klienti novērtē kvalitatīvu un ekoloģisku kafiju ar izcilu garšu, kas tagad ir vēl pieejamāka un ērtāk paņemama līdzi arī garākā ceļā vai ikdienas skrējienā,” stāsta SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Jaunās “Caffeine” kafejnīcas darba laiks ir katru dienu no 7.00 līdz 22.00 darba dienās, no 7.00 līdz 22.00 sestdienās un no 8.00 – 21.00 svētdienās.

Gaidīsim ciemos!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.