Kristīna ir konditore Caffeine virtuvē un ir nakts maiņu vadītāja.

Tu saprati pareizi, lai no paša rīta agrumā, mēs varētu baudīt svaigas smalkmaizītes un kruasānus brokastīs, Kristīna tās gatavo un cep pa nakti, lai jau rīta agrumā tās tiktu piegādātas uz Tavu mīļāko Caffeine. Ja Kristīna būtu  kafija, tad tā būtu White Chocolate Latte.

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine komandā esmu 2 mēnešus.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Meklēju darbu un pēc paziņu rekomendācijām izlēmu pamēģināt un tā arī paliku, jo šeit ir ļoti forši.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Man ļoti patīk vadītāju attieksme pret mums, darbiniekiem. Patīk arī Caffeine darba stils un tas kā uzņēmums domā ne tikai par biznesu, bet arī rūpējas par saviem darbiniekiem.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Es būtu White Chocolate Latte, salda, bet ar raksturiņu.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

White Chocolate Latte ir mana mīļākā kafija.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Tas ka uzņēmums ir inovatīvs, tas ir moderns, seko līdz mūsdienīgiem risinājumiem un tos ievieš.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

 Lai strādātu šajā uzņēmumā ir svarīgi, lai cilvēks ir uzmanīgs, draudzīgs, pozitīvs, atbildīgs. Gatavs mācīties un spēj kvalitatīvi veikt savu darbu.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs atbalstām veiksmieku kultūru, jo tā tiešām ir.  

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Ņemot vērā, ka strādāju naktsmaiņā, tad brīvajā laikā guļu. Bet man ļoti patīk pavadīt laiku ar savu mīļo ģimeni.

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Novēlu veiksmi, attīstību, lielāku peļņu un vairāk klientu.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.